Autor Wątek: Smieszni ludzie  (Przeczytany 7083 razy)

mariokanW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 12, 2015, 10:39 »
ZGadzam sie z tobą

lokwa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 12, 2015, 10:46 »
każdy poczatkujacy powinien wybrać silownie, w której nad trenującymi czuwają kompetentni instruktorzy, którzy wytłumaczą jak używać poszczególnych przyrzadow, rozpiszą prawidłowy plan treningu i beda czuwać nad jego prawidłowym przebiegiem.
To, ze nabijacie sie z innych osob, świadczy tylko o was. 8)
Drogi Jmaciejlokaskia moze słyszałeś o tym, ze długość przerwy miedzy seriami zalezy od tego czy ćwiczysz na mase, sile, czy na rzezbe. A w treningu na rzeźbę przerwa powinna trwać ok. 3 sekund. To co robi sie miedzy seriami tez jest bardzo wazne. Najgorsze co mozna zrobić to nic nie robić . Najlepiej jest sie przespacerowac, porozciągać miesnie. Koncentracja i autosugestia tez wpływają na jakość treningu.

kullniczek_Earnha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 12, 2015, 10:49 »
Cbrozdaaay25 sorki, ze pytam ale czy jeste dziewczyna (bo tu dziwwczyny to raczej zadkosc )

lokwa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 12, 2015, 10:51 »
tak, jestem kobitka :D

lokwa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2015, 11:02 »
tak, jestem kobietka :D

OrozcoBDG20

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2015, 11:03 »
teeeeee niesmiejcie sie ja we wakacje jak coś zaczynałem to robiłem 4 seri na klatę :D heeh od wrzesnia juz ćwiczę na dobrym planie zaczerpniętym od was hehe zdarzają sie mozgi:D

Jmaciejlokaskia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2015, 12:32 »
Hehe droga Cbrozdaaay 25 wiem o tym ze przerwy miedzy seriami w treningu na rzeźbę powinny byc krótsze niz na masówkę ale nie wiem skąd wzięłaś to pytanie a temtego bez urazy bo wszyscy pisza tutaj ze my sie wysmiewamy, a tak nie jest do konca, ponieważ pomagam niektórym ludziom którzy są ciemni w tych sprawach i to z przyjemnością mi chodzi poprostu o to jakie najśmieszniejsze rzeczy robią ludzie na silce, spoko jeżeli ktoś u mnie robi takie cosik to mu pomagam no ale ja to pisze poprostu tak dla humorku a nie ze wyszydzam tych ludzi

keqjbuo1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2015, 13:07 »
Mialem pare sytuacji dosyc ciekawych. Pierwsza to koleś robił martwy ciąg w sumie to nie wiem na co wyglądało ale sie domyslilem... pokazywałem mu z 1 razy ale i tak nie potrafił powtórzyć uznałem go za ciezki przypadek i poszedłem robić swoje :D
Drugi koles: NIe wierzyłem w to co widze. koleś robił nogi na maszynie... wyciskał do gory i później w dol.... Tylko w tym rzecz ze nie kontrolował opuszczanego ciezaru... zamiast tego puszczał nogi a ciężar leciał na niego przy pomocy sily grawitacji :D Kolana dochodziły mu do brody tak sie zgniatał myślałem ze zginie :D krzyknąłem zeby ktoś mu coś powiedzial. Na szczesce reakcja byla szybka a ten sie zbił i poszedł :D

MIalem tez taka sytuacje.. ide do szatni slysze jakiś kobiecy glos pomyślałem sobie o moze jakas fajna dupcia bedzie milej sie cwiczylo. wlazłem na sale moja kobitka okazał sie koleś (czyt. przeszczep) troche sie zbijem ale mialem przy tym kupę smiechu. Ponadto każdy trening ma indywidualnie z instruktorem płaci za niego 1 i samego gryfu podnieść nie moze.. zenada : Witam Cbrozdaaay wśród naszego skromnego grona :D Co ćwiczysz i jak dlugo??:

Tags: