Autor Wątek: CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??  (Przeczytany 4437 razy)

kolinotrSieb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« dnia: Luty 23, 2016, 11:17 »
CO W DOMU BEZ sprzętów ??, wiele ludzi zadaje takie pytanie mam nadzieje ze ten temat bedzie mile widziany, ja osobiście mam pytanie o brzuch co mozna robić brzuszki normalne i skretoskłony co jeszcze i co ile ile sie regeneruje brzuch ...

Valazque-130

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2016, 11:30 »
Podstawowe domowe ćwiczenie na brzuszek: spiecia :-D Po ?adnym ćwiczeniu nie poczujesz takiego pieczenia jak po spięciach do granic mozliwosci.
Brzuch możesz robią nawet do 3 razy w tygodniu.

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2016, 14:23 »
Ja wole podciąganie nóg do klatki w lezeniu!!! poluz sie na podłodze złap rękoma za lozko od spodu podegnij nogi w kolanach i podciągaj do klatki nie opuszczaj do końca
rob na maxa a zobaczysz jaki to bol... moje ulubione cwiczenie na brzuch to właśnie to

Carmicha_UCO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2016, 14:47 »
http://kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm http://kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Candra87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2016, 15:11 »
brzuch to miesien który bardz szybko sie regenruje możesz robią co dwa dni brzuszek a co do ćwiczen to już wyżej były te najleprze wymieno naprawdę godne polecenia

pomki można robią bez sprzętów i to na każdym miesien można robią taki jak triceps klatka przód barkow i przód barkow ale to już trzeba mieć dr1żek jakiś kij od miot3y albo coś takiego

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2016, 15:51 »
na barki polecam expander mozna robić zarówno stojąc jak i w opadzie tlowia jet alternatywnym cwiczeniem do wznosów bocznych i wznosów w opadzie tulowia!!!

Milena1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2016, 19:40 »
na barki polecam expander mozna robić zarówno stojąc jak i w opadzie tlowia jet alternatywnym cwiczeniem do wznosów bocznych i wznosów w opadzie tulowia!!!
ja również polecam expander, nie tylko tym którzy cwicz1 w domu, dla odmiany można i na si3ce nim poćwiczyć.

Candra87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2016, 20:41 »
a co to jest expender ?????????

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2016, 21:11 »
są to te sprężyny z dwoma uchwytami po bokach do rozciagania....

Valazque-130

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2016, 21:19 »
Albo gumy.
Bardzo dobre na barki, zarówne przednie, środkowe, jak i tyln aktony.
Trica też można robią i bica tak samo :-D

Candra87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2016, 21:45 »
aha już wiem o co chodzi ja twierdziecie że to jest takie dobre to można by se to sprawia

FilomenaPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2016, 22:40 »
są to dobre cwiczenia !! swietnie jadają sie dla poczatkujacych !! jaki i na zawansowanych !!
Ja osbiscie na nich tez jadę i nie narzekam!!

Valazque-130

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2016, 22:48 »
Ja osobiocie gumy używam... :o (bez kosmatych myoli prosze) w czasie przerw regeneracyjnych... kiedy od siłki trzeba odpocz1c, ale by spadków nie było, lightowe ćwiczonka trzeba robia... i owietnie sie tu spisuje expander :D

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2016, 23:25 »
To nie są zbyt nowoczesne przyzady ale dlatego o nim pzypomnialem!!! Wielu juz nie pamięta o ww ekpanderze raczkach na do zaciskania i np skakance nie kojaze zeby ktoś wspomnil o skakance jako o cwiczeniu aerobowym a jest ona dobra inwestycja!!! każdy powinien miec zestaw raczka skakanka ekspander ja mam raczke i skakankę ekspander mi brahol zkroil i musze sobie chyba kupić nowy

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2016, 23:41 »
Zobacz w tym dziale trening dla początkujących i na pewno zrobisz sobie w3asny plan .
Pozdro.......

Tags: