Autor Wątek: CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??  (Przeczytany 4438 razy)

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2016, 23:49 »
Carmicha_UCO fajnie ava ... fajna tez koszulka mam podbna :D a wracinc do tematu to brzuch kiedyś robiłem nawet co dzienie ... tłuszczyk mozna wtedy szybko spalić ... i kaloryferek ładnie wychodzi ... aa normalnie trenig domatora tez nie jest mi mocy naj lepej jest zaltfic sobie jakieś hantle i juz zaczyna sie jazda :D

Dong__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2016, 23:56 »
Bo brzuch sie szybko regeneruje ,można spokojnie robią te partie mięśni codziennie..

Olivia_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 24, 2016, 00:17 »
Ja dopiero zaczynam swoja przygode z silownia ale kolega podal mi jedno cwiczenie podobno na brzuszki.Jest troche podobne jak przytrzymanie sie luzka tylko nie trzymamy sie unosimy nogi na wysokość ok.
5-1 cm nad ziemie i robimy nozyce pionowe i poziome.
Ja nie zrobie tak wiecej niz 3 serie po 10x.

Candra87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2016, 06:25 »
Olivia_ to jeszcze dobre jest takie ćwiczenie unosisz nogi i g3owe jednoczeonie boli po tym jak ******

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2016, 08:47 »
Z czasem dojdzies do 5 powtórzeń w serji a jeżeli w tym cwiczeniu z podtrzymaniem sie luzka nie rozluźnisz brzucha to rez zbyt wielu powtórzeń nie wykonasz jeżeli sie zdecydujesz je rohic to rob je jako ostatnie cwiczenie po brzuszkach itd... ilej zabawy

Candra87 dobze mówisz tzw scyzoryk ale jeżeli Olivia_ dopiero zaczyna to bedzie mu ciezko naprawdę cwiczenie jest dobre i brzuszek boli!! Ja scyzoryków tez zbyt dużo nie zrobie!!

rychu-B658

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2016, 09:01 »
polecam robić codziennie tak 20-3 min brzuch i te ćwiczenia co mówić masta oraz spiecia z nogami w gorze, ze skretam a także po3 spiecia nie odrywając ledYwi od ziemi.
Te ostanie nieźle pompuje i polecam je na koniec sesji!!

xXxJaskierxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
CO W DOMU BEZ SPRZETOW ??
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 24, 2016, 11:12 »
brzuch to raczej domowe cwiczenie dlatego najlepiej sie je wykonbuje, mozna sobie zapuścić muzyke i nikt nie patrzy na twoje poczynania i nie musisz sie martwic ze przed tobą dluga droga do domu np.
przez cale miasto

Tags: