Autor Wątek: pomozcie podciaganie na drazku  (Przeczytany 4185 razy)

JQyp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pomozcie podciaganie na drazku
« dnia: Czerwiec 13, 2016, 22:50 »
Prosze o pomoc w czasie około miesiąca max. 2-ch musze podciągnąć sie na drazku około 2 razy teraz podciągam sie 5 jak mam trenować co musze zrobić zeby sie udało no przynajmniej 15 jakieś cwiczenia które możecie polecić czy warto zastosować jakas odzywke do tego
prosze o pomoc
pzdr

Tufnell_Nick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2016, 07:38 »
hehe kolega zdaje egzamin do służby w policji ??? musisz sie podciągać az do skutku i tyle tutaj zadna odzywka ci nie pomoże bo jak zwiększysz masę to bedzie jeszcze ciezej

Robt20

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2016, 08:02 »
Zgadzam sie z kolega ze odzywka na wiele sie zda a zwłaszcza jaka kolwiek na mase. Nabierzesz ciała będziesz cezszy i podciąganie trudniej bedzie Ci szlo.
Jak bardzo chcesz supli to sprobuj kreatyne.
A jedyny srawdzony sposob na efekty to ćwicz i podciągaj sie. Nie przyspieszysz tego. nie przetrenowywuj sie , nie za często bo mięśnie nie beda mialy czasu na regeneracje i będziesz stal w miiejscu.
Powodzenia na egzaminie
Jak Ci sie teraz nie uda to sier moze spotkamy tez planuje to przejsc

superforum

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2016, 09:21 »
jest super metoda na poprawienie wyniku w podciaganiu,
2 dni podciągania - jeden dzien przerwy - dwa dni podciągania - jedne dzien przerwy - itd
pierwszy dzien podciągania
zakładasz ze podciągniesz sie dziś 15 razy, ale w tylu seriach zaeby zrobić te 15 powt
pierwsza serie robisz na maxa - i zrobisz 5 powt
odpoczynek 2 min
i kolejna seria tez na maxa, znów zrobiłeś 5 powt - masz juz 1 odpoczynek
i kolejna i robisz tyl serii zeby suma dala 15

z czasem będziesz potrzebował mniej serii zeby zrobić te 15, az którego dnia zrobisz 15 w jednej serii

drugi dzien podciągania
robisz to samo, tylko z obciazeniem 5kg, - plecak, albo pasek i coś ciężkiego doczepionego do paska

postepujesz tak samo jak dzien wczesniej - oczywiście będziesz potrzebował wiecej serii zebu osigagnac 15 powt

dzien przerwy i znów 2 dni podciągani

ta metoda dziala w 100%

powodzenia na egzaminie :D

Robt20

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:43 »
dobra ta druga metoda i skuteczka
zwiększając obciazenie zmuszasz mięśnie do wiekszego wysiilku i pracy przez co sie rozwijają

Testerma81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:53 »
a ja proponuje ROZGRZEWKA!!! potem 4 serje podciągania na drazku bez obciazenia ile tylko zmoesz powturzen... a później 4 serje samego opuszczania z obiciazeniem (obciazenie dosyc duze, ale zeby pozwalało na powolne opuszczanie (tzn. robisz tylko ruch w dol... wes krzesełko wchodź na krzesło i powolutku stawiając opur opuszczaj sie, i znou na krzesełko i tak raz.... to rob z obciazeniem) ile powtozen hmmm na maxa podciąganie na maxa a samo opuszczanie 15-2 razy:D na końcu ROZCIAGANIE

2 razy w tugoniu np. pon i czwartek

superforum

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2016, 13:08 »
witam Testerma81

JQyp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2016, 13:46 »
Dzieki chłopaki całkim podobają mi sie te pomysły i napewno perzetestuje je i napisze później jak postępy a coś wiecej na temat tej rozgrzewki ewentualni coś na temat rozciagania również poprosze.
A ćwiczę aby zostać strażakiem (PSP)

Lina_Xwp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2016, 13:52 »
polecam sposob według A.S czyli pierwszy podany przez superforum. z plecakiem moze zbytnio nadwyrężyć i doprowadzić do kontuzji.
witaj Testerma81...te ulatwienie jest b.dobre dla poczatkujacych.

Johanna-192

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2016, 13:58 »
robiłem ten planik co superforum dal jest naprawdę skuteczny wmiecha z 10podciagniec na raz po miechu moglem juz zrobić 2 a nawet 4 w 4seriach

Midgett_12

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2016, 14:05 »
ja proponuje jeszcze jedna metode.

podciągaj sie ile możesz w jednej serii a następnie wesprzyj na czymś nogi, możesz na taborecie z przodu, a nawet za sobą z ugiętymi nogami, wtedy będziesz mógł sobie pomoc prostując nogi, dzieki temu zrobisz wiecej niz normalnie, to takie wymuszone powtorzenia.

xXxDarbyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2016, 14:12 »
moglem juz zrobić 2 a nawet 4 w 4seriach taa konkretnie 8)

superforum

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2016, 14:14 »
jest to metoda Arniego, tylko ze ja dodałem ten dzien z obciazeniem, dzieki temu z treningu na trening chłopak bedzie odnotywal wzrost sily, który po prostu musi nastapic, bo ta metoda naprawdę dziala

nie bedzie zadnej kontuzji czy nadwyrezen napisałem zeby podczepił 5kg a nie maszynę do szycia http://img157.echo.cx/img157/5741/74zs.gif

Testerma81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 14, 2016, 14:14 »
podpora dla nóg nie jest takim dobrym sposobem... sam to przerabialem... wydaje mi sie ze samo opuszczanie jest o wiele lepsze...
witam ponownie wszystkich na forum:D no chłopak ma problemy z podciąganiem wiec pomyślałem ze jego cwiczenie na drazku musi wyglądać jak dla poczatkujacego:D

Roczynocy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pomozcie podciaganie na drazku
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 14, 2016, 14:15 »
ja wam powiem jaki jest najlepszy sposob !!! poprostu podciągać sie podciągać coedzienie kilka seri w dniu on robi 5 razy mięśnie sie przyzwyczajają i bedzie sie podciągał 1 razy i jak dojdzie do 1 razy zacznie sie dopiero walka....

Tags: