Autor Wątek: Kolejny plan, kolejna prozba i zapewne kolejne podziekowanie  (Przeczytany 4250 razy)

xXxMatadorxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kolejny plan, kolejna prozba i zapewne kolejne podziekowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2016, 15:15 »
rob w każdym cwiczeniu - 12,10,8,6 albo - 12,10,8
w dniu IV zamiast cwiczenia 4 zrob zwykle sztrugsy

CDenice

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kolejny plan, kolejna prozba i zapewne kolejne podziekowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2016, 15:26 »
według mnie ten trening jest super...ale nie dla ciebie...widac ze jesteś jeszcze dość poczatkujacym a ten trening jest bardzo ciezki, możesz sie przetrenować lub uszkodzic.
Poszukaj coś lżejszego i nie mowie ci tego bys sie obraził tylko po to bys nie stracil czasu i zmaksymalizował efekt koncowy.

NArimatsu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kolejny plan, kolejna prozba i zapewne kolejne podziekowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2016, 16:10 »
No właśnie dziś jestem po treningu Klatki i bica, uff no trzeba przyznać ten plan daje ogromnie w dupę wow super, juz od dawna nie czułam takiego palenia a teraz zmeczenia w lapach miodzik. No 2 lata zaprawy.., zapewne masz racje CDenice , ale strasznie bedzie mi smutno sie roztawac z tym planem.. Nawet sam po treningu mówiłem ze musze skrócić do 4 tyg. bo ostry jest.. zjadłem nawet 6 bialek zeby zregenerować I właśnie conan czy moze mógłbym chociaż przez te 4tyg., bo jeżeli nie to zrozumie, wiem ze mi wiedzy sporo brakuje.. Bo teraz znów problem jaki byłby lepszy plan? ? bo tydzień ucieka.. JESTEM OGROMNIE wdzięczny TOBIE - CDenice za ta uwage, bo tak naprawdę mogłeś mnie olać i niech sie głupek zameczy naprawdę DZIEKUJE.

P.S.
Moze mógłbyś mi podac np. swoje gg.??

NArimatsu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kolejny plan, kolejna prozba i zapewne kolejne podziekowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2016, 16:16 »
znalazłem taki twój conan plan, w sumie podobny:

PONIEDZIALEK  KLATKA  *wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 12*/10/8/8 lub 10/8/6/2  *wyciskanie hantli na skosie w gore 10/10/1  *rozpietki na płaskiej lub co drugi tydzień *przenoszenie hantla 10/10/1  
TRICEPS  *ociaganie linki wyciągu gornego (zastosowane rozne zasady mi. niepe3nych powtorzen) 12*/10/10/8  *pompki na poreczach 10/10/1  *francuskie wyciskanie lez1c 10/8/8  
WTOREK  BARKI  *wyciskanie sztangi zza karku 12*/10/8/8  *wznosy boczne stojąc 10/10/1  *wznosy boczne w opadzie tu3owia 10/10/1  *podciaganie sztangi wzd3o? tu3owia 12/12  *szrugsy 12/12/12  
łydki  *wspiecia na maszynie 15/15/15  *wspiecia na jednej nodze trzymając hantel 15/15/15  
ORODA -wolne  
CZWARTEK  GRZBIET  *podciaganie na dr1zku 3xmax  *martwy ciąg 12*/10/8/6/2  *ociaganie linki wyciągu gornego 12/10/1  *podciągenie sztangi do klatki w opadzie tu3owia 10/8/8  
BICEPS  *uginanie ramion ze sztanag 3amana stojąc 12*/10/8/8  *modlitewnik 10/8/8  *uginanie ramion z hantlami siedząc na okosnej ławce 10/10/1  lub *uginanie ramion ze sztanag nachwytem 10/10/1  
PIYTEK  NOGI  *przysiady ze sztanga 12*/10/8/6/2-4  *wyprosty nóg na maszynie 10/10/1  *martwy ciąg na prostych 10/10/1  
łydki  *wspiecia na jednej nodze 15/15/15  *wyciskanie na sownicy na łydki 15/15/15  
*-seria rozgrzewkowa

POZDRAWIAM

CDenice

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kolejny plan, kolejna prozba i zapewne kolejne podziekowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2016, 16:35 »
nie piszee tego tylko dlatego ze jest to trening podany przeze mnie..ale uważam ze jak dla ciebie bedzie lepszy, również jest dość meczacy, co widać po liczbie serii i powtorzeniach.
Dlatego jeśli po 1 tygoniu będziesz sie zle czul zwłaszcza po pon i czwartku to musisz mniejszyć intensywosc tzn.
wyrzucić po jednym cw na triceps i biceps, gdyż obie te partie są monco zaangazaowane w cw je poprzedzajcych tj.
klatka i grzbiet.
możne nawet odrazu to wywal.Nogi i barki są idealnie rozpisane, w tricepsie zmień kolejność zacznij od francuskiego a skończ na lince zeby dopompować miesien.
W bicepsie pamiętaj ze jedno cw ze sztanga a drugie jakieś izolowane.
również w tej kolejności co podalem Izolowane lekko dopompuje miesien.
Trening jest nastawiony ogólnie na rozrost całej sylwetki w tym barki są cw odzielne dla lepszego ich wyizolowanie w cwiczeniach.
jeśli co to pisz.

Tags: