Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Trizer - opinie o nowym spalaczu tłuszczu ktoś stosował?

<< < (7/9) > >>

Drobek:
Stosuj zgodnie z zaleceniami, a będzie spoko. I przestrzegaj zasad diety. Ja jestem z niej bardzo zadowolony. Wcześniej myślałem, że żeby schudnąć trzeba odmawiać sobie dobrego jedzenia i pogodzić się z odczuwaniem głodu. Błąd. Ci specjaliści sprawili, że zrozumiałem zasady zdrowego odchudzania i niemuszę katować się bardzo restrykcyjnymi dietami.

IAnitaI:
O tak, profesjonalna obsługa to ogromna zaleta. Specjalistką z zakresu zdrowego odżywiania nigdy nie byłam, więc ciężko mi samodzielnie zaplanować dietę. Tutaj otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Wiem, że odchudzam się zdrowo i skutecznie, a suplementacja idealnie spełnia swoje zadanie, czyli przyśpiesza redukcję wagi.

Ronka:
Hej! Czytam was i postanowiłam podzielić się swoją historią. Dopiero zaczynam przygodę z Trizer. Jestem pozytywnie nastawiona, bo preparat poleciły mi zaufane osoby. Za pół roku mój ślub i wymarzyłam sobie, że z rozmiaru 42 zejdę do 38. Trzymajcie za mnie kciuki. Mam też płytę z ćwiczeniami. Marzy mi się super figura.

IAnitaI:
Na pewno dasz radę, jeżeli połączysz dietę, suplement i aktywność fizyczną. Fajnie, że zdecydowałaś się na proponowane przez nich ćwiczenia. Ja sama nie próbowałam, ale słyszałam pozytywne opinie na temat tego treningu, bo znajoma para ćwiczy. Rozpoczęłaś się już dietę? Podzielisz się pierwszymi wrażeniami?

Ronka:
Tak, to już drugi tydzień na diecie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Z czym kojarzyłam wcześniej dietę? Z jedzeniem pozbawionym smaku. Z głodem. Ze złym nastrojem. Z wyrzeczeniami. Nie można pozwolić sobie na pełną dowolność, to fakt. Ale zaproponowane mi jedzenie jest naprawdę smacznie. I mogę najadać się do syta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej