Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Trizer - opinie o nowym spalaczu tłuszczu ktoś stosował?

<< < (8/9) > >>

WEXER:
Mi w tej diecie podoba się także dostosowanie do człowieka. Ci ludzie wiedzą, że każdy ma inne potrzeby żywnościowe, inny styl życia, inne upodobania smakowe. Nie każdy dietetyk traktuje pacjenta w sposób indywidualny, co przekłada się na efekty odchudzania. Dieta i suplement doskonale się komponują i to jest kluczem do sukcesu.

Ronka:
Zaskoczyło mnie to, jak wiele osób stosuje Trizel. Namówiła mnie przyszła szwagierka. Jej zdaniem rewelacja. Trzech jej znajomych stosuje. Jeszcze moja ciotka się zdecydowała w zeszłym miesiącu. Pomyślałam, że jak tyle osób zachwala, to musi działać. Przecież ci wszyscy ludzie nie marnowaliby kasy. Za chwilę zabieram się za ćwiczenia :)

WEXER:
Powodzenia! Rzuciło mi się w oczy, że niektórzy narzekają na cenę. Nie jest najniższa, to fakt. Ale trudno o dobry suplement w niższej cenie. Poza tym to inwestycja w swoje zdrowie. Tak, właśnie w zdrowie, bo nadwaga to nie tylko brzydki wygląd. Sam zaczynam czuć się lepiej, lżej. A to dopiero początek.

Drobek:
Ja wspominałem o cenie. Dodałem też, że produkt na nią zasługuje. No i świadomość, że coś się zapłaciło dodatkowo motywuje do odchudzania :D Tak że niema co narzekać. Ja też czuje się coraz lepiej i wreszcie zaczynam podobać się koleżankom z uczelni ;) Wielkie dzięki dla producentów tego świetnego suplementu.

karla:
mnie akurat cena nie odstrasza, wręcz przeciwnie. wolę płacić za dobrą jakość, niż mieć za darmo coś kiepskiego. Sąsiadka, o której wspominałam, wypróbowała wcześniej kilka tanich produktów i zapewnia, że nie ma sensu oszczędzać. zdecydowałam się spróbować i coś mi mówi, że nie będę żałowała tego kroku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej