Autor Wątek: Co jest grane?  (Przeczytany 4980 razy)

IChantalI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« dnia: Czerwiec 15, 2016, 19:48 »
Mam taki maly problem, mianowicie chodzi o to ze zupełnie nie mam zakwasów po treningu i nie czuje zmeczenia. Robie trening na masę (ponizej), cwiczenia robie poprawnie techniczne, oraz ciężary są dobrze dobrane (tak, ze jak mam zrobić 1 powt. to zrobie 1 i ani jednego wiecej). Cwiczenia staram sie wykonywać po woli, bo podobno dobrze to echodzi na miesnie. Wiec zupełnie nie mam pojecia co jest nie tak, moze za mało powtorzen?
Aha, mam jeszcze jedno pyttanie, czy mogę robić klatę 2 razy w tygodniu i czy to da leprze efekty?

I DZIEN:
Klatka:
1.Wyciskanie sztangi na płaskiej 12,10,8,6
2.Wyciskanie sztangi na skośnej 10,10,10,1 3.Rozpietki 10,10,1 Triceps:
1. Francuskie wyciskanie ze sztanga lezac 12,10,8
2. Franc. Wyciskanie hantla zza głowy siedząc 12,12
3. Prostowanie na wyciągu 10,10,1 II DZIEN
Plecy:
1. Podnoszenie hantla jednorącz 10,10,1 2. ściąganie drazka w siadzie o prostych nogach 12,10,8
3. Przyciaganie na maszynie 12,10,8
4. ściąganie drazka wyciągu gornego neutralnie 12,12,12
Biceps:
1.Uginanie ze sztanga 12,10,8
2.Uginania z hantlami 10,10,1 3.Uginanie na modlitewniku 10,10,1 III DZIEN :
Barki+Kaptury
1. Wyciskanie sztangi w siadzie 12,10,8
2. Unoszenie ramion na boki z hantlami 10,10,1 3. podciąganie sztangi bo brody 10,10,1 4. Unoszenie hantli do przodu 10,10,1 Kaptury:
1.Szrugsy 10,10,10,1 Nogi
1.Wyciskanie na sownicy 10,10,1 2. Prostowanie na maszynie 12,12,12
3.Uginanie na dwoglowy 10,10,1 łydki
wspięcia na maszynie 10,10,10,1

Zaero1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Co jest grane?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2016, 20:16 »
moze CI sie wydaje tylko ze poprawnie robisz niech jakoś koleś co dluzej ćwiczy oblooka twoja technikę :

IChantalI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2016, 21:39 »
robie dobrze, bo gosciu który prowadzi siłkę mi pokazywał jak sie wszystko robi

IChantalI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2016, 21:41 »
nikt nie wie czemu coś takiego ma miejsce??

VadaMon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:03 »
Mi sie wydaje, ale jestem laikiem wiec nie daje sobie głowy uciac, ale po jakimś czasie cwiczen nie czuc zakwasow, jeżeli ćwiczysz systematycznie, grałem kiedyś w tenisa ziemnego zawodowo 6 lat, teraz ćwiczę na siłowni od 5 miesięcy i moja teza sie w moim przypadku sprawdza.
Pozdrawiam

Bombelll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co jest grane?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:26 »
ja tam ćwiczę systematycznie juz pare lat i po każdym treningu mam zakwasy,zakwasy są oznaka dobrze zrobionego treningu

VadaMon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:29 »
aha, wiec sorki za bledna informacje

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co jest grane?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:33 »
A ja zaprzeczę temu co mówi Bombelll.
ja tez troche ćwiczę moze nie tyle co roy ale moin zdaniem jak mogą byc zakwasy jeżeli miesiem sie przyzwyczaja do treningu.
Mialem kiedyś zakwasy po zmianie treningu jak robiłem zamiast bicepsa stojąc na modlitewniku zamiast klaty szerokim uchwytem to roszke weszszym itp.
Moim zdaniem po dobrym treningu nie musisz miec zakwasów ale moze niech sie wypowiedzą jacyś moderatorzy co oni o tym sadza

HalpernP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co jest grane?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:33 »
Bez zakwasow-bulu NIE MA PRZYROSTU! znaczy wtedy ze miesien sie przyzwyczaja i nie reaguje na bodzce- wtedy taki trening nie ma sansu i trzeba zmienić cwiczenia(masa, sila zezba) zeby mięśnie czymś zaskczyc.ja mam zakwasy na drugi dzien jak wstanę z wyra caly obolaly i wtedy mam dobry humor-chodz wszystko mnie napierd** ale ja kocham ten bol! . Aha ćwiczę juz chyba z 1rok

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co jest grane?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:35 »
Czyli ze ja zle tez ćwiczę bo nie mam tak często zakwasow.
Lipa ale cuz postaram sie coś zmienic.

VadaMon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:40 »
hmm...a ja mam pewnie pytanie, czemu moje posty każdy oleważ wiem ze jestem laikiem i sie nie znam, ale staram sie i czytam, mam inne tematy, na temat treningu na masę i diety na masę i jakoś nikt nie zabardzo chce mi pomoc Prosze Was o pomoc.

IChantalI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co jest grane?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:42 »
zakwasy to mam tylko i wyłącznie po rozpietkach, a tak to nic, kompletnie .
Aha jeszcze mam zakwasy po treningu na brzuch (6 waidera) to dopiero daje popalic:D:D
zawsze robie wieczorkiem przed snem ale jak jestem padniety to za h...a nie chce mi sie

Bombelll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co jest grane?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:44 »
A ja zaprzeczę temu co mówi Bombelll. ja tez troche ćwiczę moze nie tyle co roy ale moin zdaniem jak mogą byc zakwasy jeżeli miesiem sie przyzwyczaja do treningu. Mialem kiedyś zakwasy po zmianie treningu jak robiłem zamiast bicepsa stojąc na modlitewniku zamiast klaty szerokim uchwytem to roszke weszszym itp. Moim zdaniem po dobrym treningu nie musisz miec zakwasów ale moze niech sie wypowiedzą jacyś moderatorzy co oni o tym sadza

widzisz sam sobie odpowiedziałeś dlaczego nie masz zakwasów ,o to właśnie chodzi zeby miesien sie nie przyzwyczaił bo wtedy nie bedzie rosl :D :D

Jacklyn__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Co jest grane?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:45 »
tez mialem taka sytuacje ze nie mialem zakwasów i juz wtedy czułem ze coś jest nie tak, dopieero jak zmieniłem trening to zakwasy wrocily.od tamtej pory (lipiec) zmieniam trening co 3 tygodnie (wszystko pod okiem emerytowanego kulturysty) a konkretnie to uklada mi koleś plany na 9 tygodni a co trzy zmieniam tylko ilość powtórzeń np.
3 tyg (12,12,12,6) po 3 tyg (12,12,6,6) itd

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co jest grane?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2016, 22:47 »
No a w sumie teraz zmieniłem znów trening i kurna nie mam zakwasów nie wiem co jest??. Nich no tu kurna sie jakiś moderator wypowie, co oni o tym sadza.
A jak robie bica na modlitewniku to mało co nie pęknie takie mam uczucie, a na drugi dzien o zakwasach nic nie wiem.

Tags: