Sporty Siłowe > Sztuki Walki

Szpagat w krotkim czasie.

<< < (3/3)

Ab1ga1l:
ja szapgat robiłem jak byłem dzieckiem teraz to tylko marzenia

Kalfixx:
co do szpagatu to tylko i wy3acznie cwiczenia rozciągające w wieku 15 lat zapisując sie na kick-boxing w ciągu miesiąca zrobiłem juz caly szpagat :!: także pleci3 bym cwiczenia rozciągające mięśnie dwugłowe iczworog3owe ud oraz przywodzicieli :!:

Brault-Osley:
Ja jak byłem młody robiłem wszystkie szpagaty na krzeslach. Teraz troche pdoroslem przypakowałem na siłowni i został mi tylko zwykly, ale jakbym sie chwile porozciągał to do turka tez zejde. Duza role odgrywają biodra. Ja np do teraz schodzę do zwykłego bo przy wszystkich kopnieciach w tkd jest taki szpagat uzywany.

b0xer jak sie chcesz fajnie rozciągnąć to najlepiej po goracej kompieli z dodatkiem soli wtedy mięśnie są fajnie rozluznione. Rob glownie takie cwiczenia zejdź do rozkrku usiądź do ciągaj sie do nóg do srodka i co chwile powiększaj rozkro dociągaj sie przytrzymuj na chwile, później wstań ustaw gdzieś nogi na szerokość bioder i napnij mięśnie tak jakbys chciał ściągnąć nogi do srodka ale nogi zostają rob to tak mocno zeby ci sie nogi trzęsły wytrzymaj tak z 3 sekund i zejdź maksymalnie do szpagatu ile dasz rady poloz ręce na biodrach i wytrzymaj tak chwile wstań pokręć biodrami i zrob tak 3 razy. później możesz np przed telewizorem siąść w rozkroku zaprzeć nogi o coś i jak cie bol bedzie puszczał co ileś minut to sie bardziej dociągnąć porobisz tak i będziesz mistrz

z1el0ny:
jeżeli mam 16,5 roku(dokladnie) to jest szansa ze jak sie bede rozciągał to zrobie szpagat bo z tego co xXxRadosławxXx to wszyscy byli by prawdopodobnie sztywni , a są jakoś ludzie co maja ponad 3 lat i zrobią szpagat,moja nauczycielka z podstawówki miala chyba z 52 lat i robiła szpagat , czyli co o 14 lat utrzymywała go przez caly cas sie rozciągając ????????
Czy mam szanse na szpagat, ale szczerze ????

z1el0ny:
jeżeli mam 16,5 roku(dokladnie) to jest szansa ze jak sie bede rozciągał to zrobie szpagat bo z tego co xXxRadosławxXx to wszyscy byli by prawdopodobnie sztywni , a są jakoś ludzie co maja ponad 3 lat i zrobią szpagat,moja nauczycielka z podstawówki miala chyba z 52 lat i robiła szpagat , czyli co o 14 lat utrzymywała go przez caly cas sie rozciągając ????????
Czy mam szanse na szpagat, ale szczerze ????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej