Sporty Siłowe > Sztuki Walki

Szpagat w krotkim czasie.

<< < (2/3) > >>

b0xer:
Latimerrr - opisz mi to ćwiczenie, bo słabo coś zajarzy3em... troche wolny jestem :-) :-) :-)

Jamika-1992:
Skoro ćwiczyłeś dalej i nie mogłeś dojsc do samej ziemi, to moze znaczyc, ze nie masz maksymalnej ruchliwości w stawie biodrowym i to moze byc the end twoich mozliwosci.

heh straszne diagnozy wystawiasz Ruizz o ruchomooci w stawach... tam jest panewka i głowa kosci udowej, panewka jest troche g3ebiej niż równik głowy k. udowej i to ogólnie rzecz bior1c ogranicza ruchomooa, myse ze to nie nie w tym tkwi problem, trzymają cie w3okna ścięgna pachwinowego mogłeo kiedyś przedobrzya z tym i teraz masz problemy z faktycznym go rozciągnięciem ale ogólnie rzecz bior1c to polecam Streetching Mariana Listowskiego, ale to nie jest taki strikte steetching jak to laski śmigają to typowe cwiczenia rozciągające... a nie budowanie kondycji
pzd

BarryCa:
b0xer wiem ze mnie nielubisz!! ale to nie powód zeby robić nowy post o tej samej tematyce w innym dziale (spojz do dzialu związanym z fitnesem) tam od dawna jest post o szpagacie...
Kordę jesteś adminem ale niewiem za co!!
pewnie mnie predzej czy później zbanujesz za takie posty no ale to co mowie to prawda, ja nielubie kryć si z tym co czuje:D nieraz wychodzi mi to na zle... CO CIE bOLI

CANTAMES:
BarryCa takie wywody prosze na PW ok Zobacz ile jest tematów takich samych o kreatynie.........

Wracając do tematu to ja również kiedyś probowaćem zrobią szpagat, trenowa3em, rozciąga3em mięśnie i ociegna, ale później już mi sie nie chciało. Najłatwiej robi sie szpagat w młodym wieku.

Plastek1977:
szeroki, d3ugi, na ziemi przy ocianie , na krzes3ach jakikolwiek każdy potrafię :D
,gdybym tylkom potrafi3 ...... normalnie ale to inny dział...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej