Autor Wątek: plan na mase  (Przeczytany 4451 razy)

Tammara5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
plan na mase
« dnia: Styczeń 27, 2016, 23:14 »
witam prosze o napisanie planu na mase, dobrze by było jak by był sprawdzony do cwiczen posiadam: ławkę z regulacja na płasko i na skos w gore, gryf prosty wraz z obciazeniem, hankle, drazek i ławkę do brzucha.
Prosze o plan bez treningu nóg (trenje kolarstwo) pozdr

JQyp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
plan na mase
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2016, 23:30 »
A widziałeś kiedyś dobrze zbudowanego(przypakowanego) kolarzaż?
Skoro trenujesz kolarstwo to potrzebna ci wytrzymalosc, ktora jeżdżąc po kilka-kilkanascie km na rowerze pewnie osiagniesz,ale nie zrobisz jednocześnie masy!

highlanderCulla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
plan na mase
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2016, 23:49 »
Poszukaj na forum, tu większość planów jest dobrych.
Juz tyle tych planów było tu napisane, wystarczy wpisać w wyszukiwarce plan na masę , pare masz podwieszonych w temacie na samej gorze

Tammara5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
plan na mase
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2016, 00:03 »
no proste ze widzialem! popatrz na sprinterów albo na torowców maja masę taka jak trzeba.

JQyp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
plan na mase
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2016, 00:12 »
Sprinterzy owszem,ale kolarze(szosowi szczegolnie)?Mniejsza o to zreszta.
Najpotrzebniejsze przyrządy masz.Tu masz plany treningowe (m.in.na mase): PNphpBB2&file viewtopic&t 3966 3966
Jak połączyć grupy mięśniowe i ile serii należy robić dowiesz sie w tym linku.
Tu masz atlas,wybierz cwiczenia,ktore możesz robić na swoim sprzęcie htmlpages&func display&pid 67 display&pid 67
Jak juz ułożysz sobie plan to zawsze możesz go wrzucić do oceny...
I oczywiście odpowiednia dieta na mase,jak sadze jest nieco inna niz dla kolarza... PNphpBB2&file viewtopic&t 3884 3884
Powodzenia w robieniu masy!

Tammara5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
plan na mase
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2016, 00:43 »
wiem, wiem jem dużo prodoktow z bialkiem (ser bialy,jajka,piersi z korczakow itp) ale nielicze ile zjadam bialka, poza tym niemoge utrzymać diety bo o roznych porach wychodzę ze szkoly:

bestiaRld

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
plan na mase
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2016, 00:57 »
Wkurz mnie gadanie ze jak trenuje kolarstwo koleś to niech robi wytrzymałość a nie masę jak chce to niech masę robi i nie gadajcie ze to nie mozliwe ja trenuje nogę i robie masę chodze na siłkę i nie robie nog. trenuje od marca z przerwa prawie cale wakacje bo mialem zlamany palec w lewej rece.
Plan
Poniedzialek
Klatka:
Wyciskanie na płaskiej 12/10/8/6
Wyciskanie na skosie (w gore) 12/10/8/8
Wyciskanie hantli na skosie (w gore) 4x 1 Rozpietki 12/10/10/8
Triceps
Wyciskanie w wąskim uchwycie 12/10/8/8
Prostowanie przedramienia w opadzie tułowia 4x 1 Francuskie wyciskanie siedząc (podchwyt) 12/10/8/8

Sroda
Barki
Wyciskanie zza karku 12/10/8/6
Wyciskanie hantli naprzemian 12/10/8/8
Unoszenie hantli bokiem jednorącz 4x1 Unoszenie hantli jednorącz w opadzie tułowia 12/10/10/8
Biceps
Uginanie ramion na modlitewniku (gryf lamany) 12/10/10/8
Uginanie z hantlami naprzemian stojąc 12/10/8/8
Uginanie jednorącz na kolanie 12/10/8/8

Piatek
Kaptury
Szurgasy 3x 12
podciąganie sztangi do brody 12/10/10/8
Najszersze grzbietu
podciąganie na drazku ( nachwyt) 4x1 (jak dasz rade )
wiosłowanie glownia 12/10/8/6
wiosłowanie hantla 12/10/10/8
przedramię
jakieś jedno cwiczenie albo dwa jak chcesz czasami wogoe nie robie bo mi sie nie chce:

dlamnie ten plan jest dobry i sprawdzony. jak zaczynałem pod koniec marca mialem 66kg teraz waze 75kg wzrost 180, brałem odzywke Magnum 4 kg ale nie polecam heh. mialem ten inne plany ale ten najlepszy tzn ja na nim mialem najlepsze efekty.
a jeszcze brzuch robie we wszystkie wolne dni oprócz niedzieli (czyli wtorek, czwartek, sobota)

JsasdasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
plan na mase
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2016, 01:01 »
pytanie tylko po co komuś kto trenuje kolarstwo masa ?
na jakim poziomie trenujesz to kolarstwo ? rozmiawaiales z trenerem ?

bestiaRld

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
plan na mase
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2016, 01:06 »
no właśnie o to chodzi ze on to kolarstwo moze trenuje tylko dla przyjemności bo lubi, ja nozna trenuje bo lubie (tzn 5 lat temu wiadomo mialem marzenia ze bede wielkim piłkarzem ale nie ten klub no i widocznie brak talentu bo niektórzy sie potrafia wybic nawet ze słabszych klobow, dzisiaj gram sobie w juniorach jeszcze 1,5 sezonu i buty na kolek prawdopodobnie), no i robie masę ale nie zeby ważyć 1 kg tylko zeby lepiej wyglądać poprostu.
mam nadzieje ze ktoś to zrozumie hehe

JsasdasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
plan na mase
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2016, 01:13 »
a moze kolega Tammara5, sam by odpowiedział
co ? po co ? i dlaczego ?

JQyp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
plan na mase
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2016, 01:18 »
Kamilos polaczenie treningu wytrzymałościowego z kolarstwem jest naturalne,logiczne.Natomiast z treningiem na masę troche dziwne.Moze nawet i przytyje,ale przyjdzie mu to z nieco wieksza trudnością niz gdyby nie uprawiał kolarstwa.
A moze autor chce zostać R.Colemanem kolarstważ

Tammara5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
plan na mase
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2016, 01:34 »
chce cwiczyc, zawsze mine dociągnęło do silowni, a teraz gdy mam na czym ćwiczę a kolarstwo raczej bede trenował tylko dla przyjemnosci.
Moim tzw trenerem jest frajer od którego wiem wiecej, on zajmoje sie tylko braniem kasy za trenowanie mnie i moich ziomkow sami sobie do tej pory planowaliśmy treningi.
Rola trenera ograniczała sie raczej do zapytania nas przed treningem jaki treing dziś robimy,ile km itd wiec niemam o co go pytac.

bestiaRld

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
plan na mase
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2016, 01:43 »
wyczułem kolegę hehe

Tammara5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
plan na mase
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2016, 04:41 »
mam jeszcze pytanko, zamierzałem kupić sobie w lutym 3kg mass xxl od treca, moze poradzicie coś innego? (lepszego) po czym ładnie bym sie rozrósł i ile to mniej wiecej kosztuje, pytam teraz zeby wiedzieć ile mam kasy odłożyć

helena

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
plan na mase
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2016, 10:19 »
możesz gainerka kuic i bialko z ostrowi

Tags: