Autor Wątek: kontuzja czy co...  (Przeczytany 4630 razy)

Dominga- 18

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kontuzja czy co...
« dnia: Wrzesień 30, 2016, 21:25 »
witam mam taki maly problemik, od pewnego czasu mam male klopoty z przedrmieniem ,cos mnie rwie w nim , nie mialem tam zadnego siniaka ani zadrapania, bol jest punktowy i boli mnie tylko gdy ćwiczę na bicepsa co to moze byc jakiś miesien naderwany czy co??

Ellie_6884

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:09 »
Przypuszczam,ze nadwyrezylej jakieś sciegno,a robisz dokladna rozgrzewke?

Odoms_1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:15 »
tez tak mialem 8) daj mu odpocząć to po jakimś czasie powinno byc ok! nie ma czym sie martwic

Luella-Ayala

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:18 »
pewnie za mocno i za często dajesz w dupę dwugłowemu
odpocznji a potem wzmocnji przedramiona, zwijanie to hasło dla Ciebie

kamilmieczPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:26 »
nie tyle za mocno na bic, ile musisz trenować przedramie.
Niech sie teraz wykuruje a za tydzień czy dwa kup ściskacze i ściskaj w autobusie na TV w szkole, cena 1 zl a efekt znakomity.
Co prawda trzeba pościskać z 1 h po jakimś czasie zeby byly postepy, ale to nawet nie jest takie nudne :D:D

Odoms_1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2016, 12:40 »
nie nie, nie przedramię ja tak mialem jak dużo używałem bicepsa mysle ze ty także dlatego :

tomerro1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2016, 15:08 »
Ja jak ćwiczę na bicka ze sztanga to nie wiem czamu tez baardzo sie udziela przedramię i rosnie jak glupie, wez zrob sobie pauze.

Odoms_1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2016, 15:33 »
Ja jak ćwiczę na bicka ze sztanga to nie wiem czamu tez baardzo sie udziela przedramię i rosnie jak glupie, wez zrob sobie pauze.

to chyba dobrze ze rosnie:D wszyscy narzekają ze nic im nie rosnie, a ty na odwrot:D

tomerro1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2016, 15:45 »
He he ale nie to co ma ;d Chodzi o to ze bic jak juz mi rosnie to z przedramienim i jest straszna nie proporcja i wyglada jakbym mial malego bicepsa a jest nawet w miarę w miarę : O to mi chodzi:

Dominga- 18

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2016, 15:52 »
Przypuszczam,ze nadwyrezylej jakieś sciegno,a robisz dokladna rozgrzewke?
no co do rozgrzewki to sie tylko podciągam na drazku
tez tak mialem Cool daj mu odpocząć to po jakimś czasie powinno byc ok! nie ma czym sie martwic nie ćwiczyłem tydzień i nie przeszlo wiecej moze mam odpocząć od silki??
pewnie za mocno i za często dajesz w dupę dwugłowemu Wink
odpocznji a potem wzmocnji przedramiona, zwijanie to hasło dla Ciebie Wink no ćwiczę 1 w tygodni ale za to solidnie na bica sie znaczy :D
nie tyle za mocno na bic, ile musisz trenować przedramie. Niech sie teraz wykuruje a za tydzień czy dwa kup ściskacze i ściskaj w autobusie na TV w szkole, cena 1 zl a efekt znakomity. Co prawda trzeba pościskać z 1 h po jakimś czasie zeby byly postepy, ale to nawet nie jest takie nudne Very HappyVery Happy ściskacz kosztuje 5 zl a nie 1

Odoms_1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2016, 16:29 »
tez tak mialem Cool daj mu odpocząć to po jakimś czasie powinno byc ok! nie ma czym sie martwic

nie ćwiczyłem tydzień i nie przeszlo wiecej moze mam odpocząć od silki??

hmmm nie pamiętam dokładnie ile mnie to trzymało ale około 3 tygodnie. trenuj z mniejszymi ciężarami albo odpuść trening bica i przedramienia do czasu az ci przejdzie.

Dominga- 18

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2016, 18:08 »
ej a co poradzicie na nadgarstek bo tez zaczyna u mnie szwankować i pobolewa od czsu do czsu??

Luella-Ayala

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2016, 18:37 »
rozgrzewka, bandarze na nadgarstki, 2 serie rozgrzekowe malym ciężarem i spuść troche z intensywnością na inne grupy, nic innego nie wymyslimy

kamilmieczPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 01, 2016, 18:42 »
cenę podawałem za 2 sciskacze, bo taki komplecik kupilem, na prawdę sprobuj z nimi, mialem spore problemy z przedramieniem i nadgarstkiem, musisz pościskać troszke i bedzie cacy, a moze za szybko wykonujesz powtorzeniaż lec z miesiąc teraz tylko na modlitewniku, to poprawi Ci technikę i wzmocni bic, jeśli ćwiczyłeś dotąd w staniu lub tylko o kolano

WitisittPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
kontuzja czy co...
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 01, 2016, 18:45 »
Robisz prostym gryfem czy lamanym??
Chyba prostym :D Wiec zamien na jakiś czas na lamany

Tags: