Autor Wątek: Plan treningowy do sprawdzenia  (Przeczytany 2806 razy)

giereksewsfxzd-DDN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Plan treningowy do sprawdzenia
« dnia: Październik 10, 2016, 12:25 »
Pon:Klatka+bicepsWyciskanie płasko 3seriewyciskanie płasko wąskim uchwytem 3 seriewyciskanie skos glowa w gore 4 serierozpietki płasko 4suginanie przedramion na przemian z supinacjom siedzacuginanie przedramion na modlitewniku sztanga lamanauginanie o kolano biceps wszystko po serie.sroda:nogi+barkiwyciskanie sztangi zza karku 4serieunoszenie na boki 3 seriepodciaganie sztangi wzdluz tułowia 3 serieunoszenie na boki w opadzie tułowia 4 seriewypchanie na suwnicy 4 seriewyprosty nóg na maszynie siedząc 4 serieuginania nóg na maszynie lezac 4 seriewspiecia na palce 4 seriePiatek:plecy +triceps:tu prosiłbym o plan na plecy nowy.najlepiej gdyby Ruizz co zapodal.Moj stary plan na plecy wyglądał tak:Wioslowanie sztanga 3 seriewioslowanie hantlem 3 serieprzyciaganie linki wyciągu dolnego w siadzie 3 seriewyprostu tułowia 3 serie z progresja i 3 serie staly ciezarszrugsy 4 seriena triceps wyciskanie sztangi wasko 3 serie francuz lezac 3 seriesciaganie linki wyciągu gornego stojąc 3 serieprosze o poprawienie planu ewentualne sugestie pisac.i ten plan na plecy nowy.Z gory dzieki pozdro!

degdaille_61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2016, 12:42 »
nic nie ma o powtorzeniach, przerwach miedzy seriami, progresja czy staly ciezar, itp itd, nic tez nie wiemy o Tobieco sie rzuca w oczy to fakt ze masz potwornie dużo cwiczen na barki i klatke a to przeciez nie są wielkie miesnie(np 1 seri na przod/bok barkow, 14 serii na klatke a tylko 8 na czworoglowy ud!)napisz jak wykonujesz wyciskanie wąskie na klatke a jak na triceps co bysmy wiedzieli ze  Ty wiesz pzdr

giereksewsfxzd-DDN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2016, 13:03 »
oczywiście w bicepsie wszystko po 3 serie.odpoczynek 1 minuta.Zakres powtórzeń 6-12 zależnie od partii i serii.Progresja.Na klatę chodzi mi o poprawe srodka klatki.Nogi dlatego tak ćwiczę bo mam problemy z stawami i musze  miec lajtowy trening malymi ciężarami ale nie chce ich sobie całkiem odpuscic.Wyciskanie wąskie na triceps wykonuje łokcie wzdluz tułowia a na klatę łokcie na bok.Staz nie wiem sam jak określić powiedzmy sredniozaawansowany.Cwicze systematycznie bez przerw 1 rok.Wczesniej tez ćwiczyłem ale na chu....wej siłowni wiec traktuje to jako ogolnorozwojowke.

degdaille_61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2016, 13:15 »
wg mnie na klatę za duzo, szczególnie przy takim stazu, jak chcesz poprawić środek to wyciskając na płaskiej ściągnij mocno lopatki, barki odsciagnij do tylu, zrob  maly mostek tak zeby nie lezec na ławce jak kloda tylko dotykać jej tylkiem i gora plecow, przerwy przy budowaniu masy mogą byc nieco wieksze, w nastepnej serii będziesz mógł dac z siebie duzo, chyba ze 60sekund Ci wystarczatak bym to widzialwyciskanie na płasko 4 serie zprogresja 12-6wyciskanie wąskie 3-4 serie 8-10rozpietki 2 max 3 serie 12-15 powtorzenna bice masz za dużo serii jak na mój gust, dalbym dwa cwiczenia, uginanie ze sztanga szerokim chwytem i drugie np "uginanie przedramion na przemian z supinacjom siedzac"reszte napisze później bo musze uciekać

Ruizz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2016, 14:48 »
na czym najbardziej Ci zalezy w umiesnieniu grzbietu?

giereksewsfxzd-DDN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2016, 14:54 »
na szerokości najbardziej chce je poszerzyc.

Ruizz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 10, 2016, 18:36 »
no to trening-standard.Na poczatku 2/3 cwiczenia na szerokość pleców typu: http://www.bodybuilding.com/fun/exername.php?MainMuscle Lats http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle LatsPozniej jedno cwiczenia na grubość plecow: http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle Middle+BackNo i cwiczenie na prostownikpozdro

giereksewsfxzd-DDN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Plan treningowy do sprawdzenia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 10, 2016, 21:11 »
Ruizz a co z moim planem co poprawic?

Tags: