Autor Wątek: Cwiczenia na lydki????  (Przeczytany 2861 razy)

DempsterPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cwiczenia na lydki????
« dnia: Październik 10, 2016, 17:18 »
Czy cwiczenie na łydki moze opóźniać rosniecie czlowiekaż zadaje to pytanie bo zaczolem właśnie ćwiczyć na lydki, mam 2 lat i 178 cm wzrostu nadal jeszcze rosne i chciałbym sie dowiedzieć czy mogę bez problemu wykinaywac cwiczenia na te partie miesni.odp.Aha jeszcze jedno pytanko bo nie chce pisać niepotrzebnie w nastepnym poscie: w jakich cwiczeniach wykonywać progresje a w jakich nie? (za tydzień zaczynam trening na mase).Pomozcie.dziekssss

Bombelll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2016, 17:41 »
wspięcia stojąc obciążają kręgosłup wiec raczej bedzie opóźniać ale nie znacznie nie masz sie czym przejmować z uwagi ze az tak niski nie jestes, jak coś możesz zrobi wspięcia siedzac, progresja w dużych partiach a w malych tez mozesz, później w podstawowych cwiczeniach a w izolujących możesz

Mackinto-William795

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2016, 17:53 »
nic podobnego, możesz spokojnie cwiczyc.PS.
Do treningu łydek nie trzeba używać sztangi, są tez maszyny i nic nie obciazaja:>

Talib1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2016, 18:52 »
Ty na serio jeszcze rośniesz ? Tez bym tak chciał zważywszy ze mam tyle samo wzrostu i lat co ty, a nie uroslem ani cm.
od 3 lat... Ile miales wzrostu jak miales 19 lat ?

SYLWESTRO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2016, 23:39 »
ponoć do 21go roku zycia sie rosniePale nie liczyłbym na topozatym wspięcia obciążają kregoslup? W malym stopniu, pozatym możesz robić je bez ciężaru a wydłużając czas napiecia mięśnia

Mackinto-William795

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2016, 07:59 »
z tego co wiem to nie rosnemy do 21 rok tylko kostnieje nasz szkielet kostny, tzn nasady kosci z tkanki szklistej.DempsterPL chciał bym cie rozczarować bo wiele juz nie urosniesz:>

SYLWESTRO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2016, 09:41 »
Mackinto-William795 są przypadki ze ludzie na studiach jeszcze troche rosna, właśnie akurat mam o tkance kostnej lekcje teraz i babka nam mówiła /ale to raczej nie czesto, jak do tej pory nie urosles no to raczej tez bym sobie nadzieji nie robił

miroswa1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Cwiczenia na lydki????
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2016, 11:34 »
DempsterPL rob cwiczenia izolowane ( po to jakiś madry człek wymyślił maszyny ) a wtedy powinno byc wszystko ok bo kręgosłup nie jest obciążony

Tags: