Autor Wątek: zapobiegannie rozstepom  (Przeczytany 3056 razy)

Morriss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zapobiegannie rozstepom
« dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:28 »
wiec taq:
temat rozstepy przewij sie dość często ale przeważnie to jest to po ptakach a ja chciałbym by podejsc temat od 2 strony jak unikać
 wiadomo są rozstety są postępy i to ze jak jzu wyskoczyły to nie znika moza zapobiec by nie byly wieksze tylko
 a co robi jak ich sie nie ma i nie chce miec ??

 sadze ze mozna by to potem podwiescic jak by byly konkretne opinie ale to jzu od szefostawa zalezy

 moje wiedza pozwał mi powiedzieć ze przed i po treningu powino sie smarować jakimś olejkiem al jakim to jzu nie wiem wiec prosze o wasze opinie

Damian68

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:29 »
a co robi jak ich sie nie ma i nie chce miec ?? Morriss chyba coś miało to inaczej brzmiec:

Morriss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:32 »
a co piwnno sie robić jak ich sie nie ma i nie chce miec :

Damian68

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:33 »
a oto ci chodzi bo to jakoś mi dziwinie sie zrozumialo sorrki ja widziałem w katalogu z kosmetykami co moja siorka miala był jakiś specyfik chyba krem którego jedna z zalet było to iz zapobiega powstawaniu roztepow, polecany dla kobiet w ciazy ale niestety nieznam nazwy..

Car1n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:53 »
a co piwnno sie robić jak ich sie nie ma i nie chce miec :

nacieraj przed i po treningu noliwka dla dzieci najbardziej narażone miejsca, ramiona, barki, gore klatki pirsiowej

Morriss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2016, 17:14 »
jakas konkretna oliwka czy mzoe byc zykla najtansza ?

 no i w sumei czy to trzeba sei nacierać zawsze po kadym treningu?

 a wogole czy tego nie powinny robić tylko osoby które trenują strasznie ostro??
Jak ja trenuej cizko ale w granicah normalnosic to tez musze sie smrowac ta oliwka by byc pewny ze nie bede mial rozstepow??

WILEY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2016, 18:14 »
w aptekach są specjalne kremy na rozstepy, tylko trzeba reagować odrazu puki rozstęp jest jeszcze jasny i maly, bo jezlei zciemnieje lub zrobi sie czerwony to niestety ale żaden krem nie pomorze...

ja tam sie rozstepami nie przejmuje.. wkoncu do dowód na to ze trening jest dobry i ze są jakieś postępy :D

collings

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 19, 2016, 18:16 »
najlepij uzyc jak Car1n wpomnial olejków zeby skora byla elastyczna

Morriss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2016, 20:42 »
no ok wysmaruje sie olejkiema ale potem wszystko bedzie upaćkane olejkim lawa itd jak wy spobie z tym radzicie przezciez nawet po tereningu bluzki chya nie moz założyć bo bedzie cala tlustaż? ?? :

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 19, 2016, 21:13 »
Mom zdanie to jest genetycznie uwarunkowane tak jak wiele osób pisze na ten temat.Oliwka w niewielkim stopniu hamuje ich rozwoj.Jedynym dobrym sposobem jest pogodznie sie z faktem ze sie ma taka genetykę a nie inna.Oczywiscie mozna stosować kremy i oliwki ale większość z nich to tylko sciema.Jak sie z tym pogodzisz to bedzie git.
pozdro 4 all

WILEY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2016, 21:26 »
jak nie wiedomo co robić to najlepiej zwalić na genetykę

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2016, 21:51 »
A jakie masz inne wytlumaczenie??Przeciez niekażdy ma roztepy.Oliwka to dobry pomysl jak nie masz kasy na kremy,zabieg;

Pawełłł

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zapobiegannie rozstepom
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2016, 02:22 »
nieno na rozstepy są rzone kremy idź do apteki i powiedz ze chcesz krem na rozstepy! powinno byc

Tags: