Autor Wątek: Czy taki plan ma sens  (Przeczytany 3607 razy)

orangeSla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Czy taki plan ma sens
« dnia: Listopad 08, 2015, 16:40 »
ćwiczymy z kolega juz od jakiegoś czasu i jakoś nie możemy sie zdecydować na jakiś konkretny plan( z silownia mamy kontakt juz od kilku lat -sport, ale wczesniej było to silownia 9x w tyg ,bieganie ,plywanie itp -glownie kondycja ) aktualnie robimy solownie takim planem :poniedzialek :plecy 2x1 drazek 2x1 ściągnie wyciągu gornego za kark 2x1 wyciąg dolny jednorącz ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa )2x1 dociąganie sztangi do klatki lezac wtorek :klatka2x1 sztanga poziom2x1 sztanga skos w gore około 45 stopni 2x1 hantle plaska 2x1 hantle skos w gore 2x1 porecze 2x1 hantle skos w dol czwartek : ręce 2x1 uginanie ramion sztanga prosta (bic) podchwytem2x1 uginanie ramion sztanga prosta nachwytem 2x1 uginanie ramion hantlami na przemian na ławce skośnej ( do pełnego wyprostu ramion )2x1 uginanie ramion modlitewnik 2x1 wyciskanie francuskie jednoracz(tric)4x1 ściąganie wyciągu gornego stojąc ( tric )2x1 porecze pićtek lub sobota : barki 2x1 unoszenie sztangi(do lini barkow )2x1 unoszenie hantli (do lini barkow)2x1 unoszenie na maszynie ( nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa )nogi i brzuch robimy każdego dnia ( z tych czterech treningowych ) serie i powtorzenia w zależności od checi,potrzeb itp a teraz główne pytania :Czy lepiej robić po 2 serie i wiecej cwiczen czy tez wiecej serii a mniej cwiczen ??Jak wykonywać ruchy :w dol i w gore szybko , wolno lub w dol szybko a w gore wolno lub na odwrót ?? ( jakie przynoszą najlepsze efekty )nie używamy zadnych supli.
masa idzie bardzo łatwo ( przez 2 miesiące około 7-8 kg moze wiecej dawno na wadze nie byłem )przez zimę chcemy robić glownie masę a około marca-kwietnia zaczynać rzeźbić -ja aktualnie około 9 kg kolega aktualnie około 92-3 zostawić ten plany czy tez zapomnieć o nim i znaleźć coś innego ??

rxqueen_P548

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2015, 17:05 »
lepiej robić wiecej serii a mniej cwiczen, plan jest lekko spieprzony, po plecahc nie powinno sie na drugi dzien klatki robicnajlepiej zapomnij o nim i znajdz sobie inny jest ich cala masa na forum /

CHRISTIA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2015, 17:14 »
dokitu to jest sporbuj ułożyć nowy z seriami 4-3 tempo: umiarkowane badz szybkie, lecz zalezy to od tego co chesz osiągnąć

Merr1ll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2015, 17:15 »
Chcesz osiągnąć masę czyli cwiczenia wykonuj powoli z takim ciężarem ze zrobisz tyle ruchow ile masz zrobić i nic nic wiecej ani mniej !!No to jeżeli tak jest ze zdobywasz co 2 miesiące kolo 8kg to ładnie ja chciał bym chociarz to na pol roku zdobyc pzdr !!

orangeSla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2015, 17:29 »
dziś byłem na wadze i wyszlo 90kg wiec od końca wrzesnia do końca listopada wyszlo 9kg bez zadnych supli //:-D :-D i powiem szczerze ze zadnej konkretnej diety nie trzymałem . piłem dużo mleka ( nawet 2.5l na dzien ) ogólnie jadlem dużo i jak widać dało efekty

xXxKarateczkaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2015, 17:40 »
zeby tylko nie był to sam tluszcz:> nie pij tak dużo mleka

orangeSla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2015, 18:26 »
jest niemożliwe chyba zrobić 9 kg bez tłuszczyku . a z tym mlekiem to raztylko zpilem 2.5 litra a tak to co drugi dzien piłem po litrze i to tez nie zawsze ,zalezy czy mialem ochote czy nie .

Max

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2015, 18:46 »
Masz sie dobrze bo ja pije dziennie po litr mleka i to rozno % i nic <_< /

CHRISTIA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2015, 19:00 »
A co myslaes ze jak wypijesz litr mleka codziennie to masa pojdzie?? To sie myliłeś zrob dietę trening to masa pojdze same mleko da ci "nic"

olaguziczek-Ca

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2015, 19:03 »
hehe na samym mleku nie urośniesz ale to nie znaczy ze nie trzeba go pic //:-D :-D /

xXxKarateczkaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Czy taki plan ma sens
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2015, 20:25 »
pic mozna ale z umiarem.

Tags: