Kulturystyka i Fitness > Trening

Jak ma wygladac trening dla pilkarza ?

(1/3) > >>

IMacnamarI:
Witam , chciałem przedstawić moja sytuacje.
Mam 16 lat , waga 59 kg staż na siłce nie caly rok, ale z przerwami ćwiczyłem glownie w zimę kiedy mialem przerwe w grze, potem to juz rzadko, zacząłem troche w okresie przygotowawczym przed wakacjami ćwiczyć , ale obecnie nie chodze na silke.
kończy mi sie juz sezon w grze ( zostało mi 3 mecze) i zauważam juz male spadki , zaczyny mi brakować sily, stałem sie lekko wolniejszy..I teraz mam kilka pytań za 3 tyg.
bede mial przerwe w treningach piłkarskich na około 1,5 miesiaca( bede uczęszczał raz w tygodniu na hale jedynie). Jak mam zacząć ćwiczyć w czasie przerwy w treningach ? czyli mam budować masę czy sile ? Jak mam trenować na siłce w czasie gdy toczy mi sie sezon i trenuje 4 razy w tyg.
? chciałbym zwiększyć szybkość jak to zrobić ? kumpel mi mówił zebym kupił sobie obciążniki na nogi i chodził lub biegał czasami i to mi pomoże nabrać szybkości ? jak myslicie ? Aha i w czasie jak zaczyna mi lekko sil brakować czym sie suplementować ? moze OLIMP CARBO ? i jeszcze jedno pytanie , na jakie mam partie miesni ćwiczyć aby wzmocnić strzal ? Przepraszam,ze nawaliłem tyle pytań ,ale chce sie dobrze przygotować do kolejnego sezonu . Byc moze nie odpowiecie na wszystkie pytania, ale za wszelkie sugestie bede bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam

naszludjadekPol:
jak chcesz ćwiczyć to ćwicz nie na sile tylko na mase.jak grasz w pilke to tak dopasuj zebys chodził te 3 razy chociaż .a szybkos to juz inna bajka- poprostu cwiczenia na szybkość i refleks.

sweetie_85:
niewiem jak ma sie kulturystyka do pilki nożnej ale wiem ze do sprinterów ma sie zaje****scie jak oglądałem biegi na 100m ze starszym podczas ostatniej olimpićdy to mój starszy zekl "Oni to do sztangi a nie na 100m" hehe ale mialem polewke wyglądają jak prawdziwi kulturyści

ZKLONEK:
Boryss krotko dystansowcy dużo czasu spędzają na siłowni zresztą to po nich widać co innego biegacze na dlugie dystansy oni wyglądają jak ćwierć człowieka /

naszludjadekPol:
nie tylko sprinterzy dobrze wygladaja:>osoby które uprawiają gimnastykę sportowo to takze:>ale do pilki nożne bedzie ciezko kiedyś bedzie trzeba wybrać któryś sport:>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej