Autor Wątek: Prosze o porade  (Przeczytany 2254 razy)

Timmy_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Prosze o porade
« dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:45 »
Mam TREC Kreatyna Mikro 4 g +Tauryna.
TREC 5 g Dextrozy.
TREC Hmb FC 3 kap.
OLIMP Glutarol 1 25 tab.Ile mogę po tym uzyskaa mam teraz 38cm w biku w klatce 110cm mam 17 ŻW i waże 74kg.Czwicze już niecały rok i nigdy jeszcze nie brałem odzrzywek o prócz na masę mass gainera z hi tec.
Prosze o odpowiedz.
Czwicze trzyrazy w tygodniu.

BARTHOLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Prosze o porade
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:47 »
Ile mogę po tym uzyskaa mam teraz 38cm w biku w klatce 110cm mam 17 ŻW i waże 74kg

poczekaj na Isaacson_2l4neo - on ma swoja magiczna kule z kalkulatorem, który liczy co do grama i milimetra :lol:

szybkizwojtek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Prosze o porade
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2016, 17:02 »
Widze ze nakupiłeś supli ze oooo rozumiem ze dietę masz dobra nie nie widze gainera ani bialka hmb musisz brac dluzej niz 1,5 miesiąca a na tyle mniej wiecej przy dobrej dawce starczy ci 300kap glutarol możesz sobie zjeść dla zabawy najgorszy suplement o jakm spyszalem kazda tab ma tylko 0,25g glutaminy a dzienie powinno sie przjmowac min 10g wiec jak łatwo policzyć na długo ci nie starczy a co do przyrostów napewno beda po kreatynie zawsze są mniejsze czy wieksze ale jeżeli nie masz diety obawiam sie ze spadki beda dosa znaczne mogłeś zamiast glutarolu kupić bcaa albo porzadna glutaminę

Isaacson_2l4neo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Prosze o porade
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2016, 17:10 »
Ile mogę po tym uzyskaa mam teraz 38cm w biku w klatce 110cm mam 17 ŻW i waże 74kg

poczekaj na Isaacson_2l4neo - on ma swoja magiczna kule z kalkulatorem, który liczy co do grama i milimetra :lol:

kalkulator mi sie zepsuł a wrozka sąsiada zbiła magiczna kule...

Tags: