Kulturystyka i Fitness > Dieta i Zdrowe Odżywianie

Tluszczyk :)

<< < (2/2)

MakuBoan:
Ludzie wy wogule 3tacie co ja pisze?
dekadifiebSayr NO WLASNIE, MI CHODZI O TLUSZCZYK! : Przeczytaj jeszcze wszystko od poczatku.

bubkowaty1986, ale sproboj napisać jakas dietkę na tłuszczyk
Moze akurat produkty nie beda skomplikowane i bede mógł sie jej 3mac.

Turpin_:
Jeżeli chcesz sporzywac dużo tłuszczu to możliwe że tez byo schud3 s3ysza3es o takiej diecie Kwaoniewskiego.

kituniaa:
to jedz co ci matka przygotuje x4 :-) (jak dasz rade)
i może coś ci przybędzie w pasie..a jeśli tak bardzo ci zależy na tłuszczu to szamaj ile wlezie s3odyczy i bedzie ok..a do tego odpuoa sobie ćwiczenia to napewno obrooniesz w tłuszczyk :lol:
pozdro

Turpin_:
jesteś jeszcze młody i dopiero rooniesz.Nie ma sensu przybierać w tym wieku tłuszczu puki sie rozwijasz.W pewnym okresie zatrzyma Ci sie wzrost i wtedy wszystko pujdzie na mase.A co do tłuszczu to nie powinno Ci na nim zależea.Bo przyjdzie jeszcze czas ze będziesz chciał sie go pozbyc.

VenturaPol:
Nie wiem jak można chciea nabrać tłuszczu.
Sumo chcesz zostać czy co? Co ci z tego przyjdzie bo na pewno nie zdrowie, chyba że masz z 2% tłuszczu, bo to zamało.
Na twoim miejscu cieszy3bym sie z jej ma3ej ilości (bo chyba taką masz, wnioskuje), zastosuj dietkę na przyrost masy (przybedzie ci mięśni a i troche tłuszczyku rownierz). Z pewnooi1 będziesz lepiej wyglądał, a i nie będziesz miał później problemów z nadmiernym sade3kiem którego możliwe że będziesz chciał sie w przyszłooci pozbyć.
 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej