Autor Wątek: Jaka kretka?  (Przeczytany 5574 razy)

Lever1ng

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaka kretka?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2016, 14:43 »
Ja nie wiem .............
A Mam jeszcze jedno pytanie na opisie DEXTRO JUICE pisze ze

1 porcje DEXTRO JUICE (ok.4 g) rozpuścić w szklance wody. W tak przygotowanym napoju należy rozpuścić ustalona porcje kreatyny (5-1 g
Czy mogę te kapsuły rozwalić i wsypać do szklanki czy musze je łykać ....... są dosyc Wielkasne ... :

scric-Lent

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka kretka?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 10, 2016, 14:53 »
Do Lever1ng: Ja tez mialem problem z łykaniem wielkich tabletek ale wystarczy sie przelamac. Teraz wchodzą jak w masło nawet te 1,25 g łykam taka taurynke. jeśli nie możesz łatwo przełknąć to spruboj tak: wez troche płynu w usta i wluz tabletkę i polknij. W każdym badz razie nie przeginaj zebys sie nie udlawil. Po prostu polknij.

Do kudlaty: Okresu nasycenia nie stosuje sie od dawna. Badania wykazały ze nie da sie nasycić mięśnia kreatyna. 5g dziennie w dni beztreningowe i 10g w treningowe to wszystko.

Co do HMB: to roznie bywa z pszyswajalnoscia, ja brałem 4-6g dziennie. Na niektórych wogole to kiepsko dziala,

KPW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jaka kretka?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2016, 15:57 »
uważasz ze gdybym kupił mega taps 3 HMB i wziął go w dwa i pol miesiąca wtedy wychodzi średnio po 4g dziennie to mógłbym zauważyć efekty (oczywiscie w polaczeniu z kreatyna) ?

a czy HMB nie trzeba tak jak kreatynę przyjmować wieksze dawki w dni treningowe ??

dorian

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Jaka kretka?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2016, 16:06 »
zeby zobaczyć efekty po HMB to trzeba go długo stosować po 3 miechach powinno by coś widac:D:D:D bierz dawki normalne a nie kombinuj ma Ci starczyć na 3 miechy Ty i tak nie masz dużej masy to nie musisz stosować dużych dawek tylko normalnie lepiej brac regularnie 3 miechy niz wpieprzyć w miesiąc cale opakowanie ::::D:D:D :::

Lever1ng

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaka kretka?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2016, 18:43 »
POMOCY !!
Jem 2 dzien kreatynę mega taps i dzisiaj fes mnie wzięła bieguna i obficie puściła mi sie krew z nosa nie wiem co mam robić jem rano 3 i popijam 40g dextrozy i po treniolu to samo moze zmniejszyć jakoś dawkę czy co ?? błagam o pomoc !!

Danyann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka kretka?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2016, 18:57 »
Moze na razie odstaw to? Ile masz lat?

Danyann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka kretka?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2016, 18:58 »
Mam jeszcze jedno pytanko: Jak łączyć kretke z ostrowiaż Ostrowie jem po przebudzeniu, i po treningu, a jak teraz do tego dołączyć kretke? I jeszcze moze jakas wskazowka, jaka wybrać kretke?Ostatnio wszyscy najeżdżają na mono, ze to syf, bo prawie nic z tych 5g nie dochodzi do miesna bo zamienia sie w kreatynine(czy jakoś tak).Co wy o tym sadzicie??

scric-Lent

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka kretka?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2016, 19:34 »
Do kudlaty: Nie musisz przyjmować wiekszych dawek w dni treningowe pod warunkiem ze dawka dzienna jest na poziomie conajmniej 4g. Ja bym nie schodził poniżej 4g. Dla optymalnych efektow zastosowałbym nawet 6g dziennie, ale to moja prywatna opinia. Co do wypowiedzi dorian to lepiej zuzyc cale opakowanie HMB w miesiąc bo na poczatku rozpad bialka mięśniowego jest najwiekszy potem organizm sie przyzwyczaja i HMB idzie po prostu w porcelane.

Do dorian: właśnie na poczatku trzeba stosować HMB bo tylko wtedy masz szanse wykozystac ten suplement bo później organizm sie przyzwyczaja i katabolizm spada znacznie.

Do Lever1ng: jeśli brałeś wczesniej krete to moze oznaczać oslabienie, odpuść dwie dawki krety i spruboj na nowo, jeśli efekt bedzie ten sam, odstaw i skonsultuj sie z lekarzem. jeśli nie brałeś wczesniej krety to kup sobie mono a nie tabletki. jeśli jesteś za mlody(napisz ile masz lat) to definitywnie odstaw krete.

Do Danyann: Na poczatek mono ci wystarczy w zupelnosci, chyba ze masz nadkwasotę zoladka. Na poczatek najlepszy megabol albo vitalmax.

Danyann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka kretka?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2016, 19:35 »
Tylko, ze to nie jest poczatek, tylko bedzie 2 cykl.
Mono juz bylo, ale chyba znowu sobie kupie( nie chce mi sie czekać na przesyłkę z netu:D)

KPW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jaka kretka?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 10, 2016, 19:41 »
co do HMB to mysle ze mógłbym zjeść je w ciągu dwuch miesięcy wtedy dzienna dawka wynosiła by 5g (przeciesz hmb trzeba stosować przez przynajmnije 3 meisiace zeby było widać efekty) jęk zjem HMB mega taps z dwa z dzienna dawka po 5 g to mogę jeszcze na trzeci meisiac dokupić Treck'a HMB, zobaczymy co z tego bedzie, no ale to dopiero w styczniu, bo dla mnie chyba najlepszy okres na cykl..

HEfren

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jaka kretka?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2016, 19:44 »
nie marnuj supla! HMB wiecej niz 3g dziennie Ci sie nie przyswoi. HMB mega caps z olimpu 3 tabsow starczy Ci dokładnie na 3 miesiace, stosując najoptymalniejsza dawkę 3tabsy/dzien.

możesz przyjmować 5,6,7,8,9g hmb dziennie ale nie wykorzystasz ich. podobno do 10g nie jest toksyczne. ale jeszcze raz po co?!

KPW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jaka kretka?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 10, 2016, 19:53 »
no bo widzisz rozne osoby brały to HMB w rozny sposob, jedni przyjmowali po 3g a inni po 6g znam ludzi którzy byli bardzo zadowoleni po 6g i twierdza ze kiedyś przyjmowali po 3 g i nic to nie dalo, nie chce przyjmować 6g, ale zwiększyć o dawkę do 4-5g wtedy opakowanie starczy na ponad 2 miesiace.. chce zobaczyć efekty

skąd amsz pewność ze taka dwaka nie zostanie przyswojona ? brałeś takie dawki ?

scric-Lent

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka kretka?
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2016, 20:16 »
ja brałem takie dawki i dopiero wtedy dobrze wchodzilo, mialem taki tydzień ze bez 7g to kiszka maksymalna byla, każdy jest inny jeśli ktoś ma np nadkwasotę lub niedokwasotę to suple sie roznie przyjmoja ja jak najbardziej przychylam sie do wersji 4-5g dziennie

KPW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jaka kretka?
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2016, 21:17 »
dokładnie i jesteś kolejna osoba ktora przyjmowała HMB właśnie w taki sposob...

Tags: