Autor Wątek: kreta a piwko  (Przeczytany 5126 razy)

moscoow130185

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kreta a piwko
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2016, 01:05 »
czyli wnioskuje jedno NIE PIJE choć ciągnie bo ostatnio to piłem w sylewstra ale dam rade

xXxtytusxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kreta a piwko
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2016, 06:48 »
heh ja ostatnio tez piłem ostro w sylwestra.
pamietaj, ze jest pojecie picia i chlania.
jak wypijesz raz na jakiś czas piwko, albo strzelisz kieliszek wina przed snem - to Ci wyjdzie na zdrowie.

CYMEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
kreta a piwko
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2016, 07:51 »
No właśnie NIE PIJ alkohol szkodzi twojemu zdrowiu i jest wrogem przyrostów

TIBO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
kreta a piwko
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2016, 10:05 »
ciezko wytrzymać jak wszyscy pija (
ale czasme mozna, kup se jakiegoś kubusia i chodź za nimi
i gnij z nich;p :-D

moscoow130185

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kreta a piwko
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 05, 2016, 12:47 »
chyba tak zrobie z tym kubusiem strzele sobie tego dużego i bede sobie sączył

Larysa_Napi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
kreta a piwko
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 05, 2016, 13:05 »
piwko sobie strzel jedno albo dwa byle niebylo to notorycznie bo wtedy dopeiro stanie sie to problemem a tak jak mówisz ostatnio na sylwka piłeś to jak teraz walniesz browarka to nic sie niestanie takiego wielkiego

TIBO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
kreta a piwko
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 05, 2016, 13:18 »
ja bym nie radził pic ci, jak juz od sylwka nie piłeś to odpuść sobie i nie pij narazie wogole;
mialem tak samo nie piłem przez jakieś ponad pol roku, a poxniej zaczolem od jednego piwka co jakiś czas, to sie wkreca; , poxniej na imprezkach po 4-6 i teraz ciezko wytrrzymac; ale jakoś daje rade )
myślałem ze po tych piciach spadkow, dopuki nie założyłem koszulek;/, które wczesniej byly obcisniete;/; a teraz wakacje to juz wogole ciezko bedzie;
ale trzeba sie ograniczać a na wrzesnien jakas bombe juz planuje i nadrobię wszystko; :-D

Harlan-P

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kreta a piwko
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 05, 2016, 13:26 »
ja nie pije ;p kiedyś piłem treaz żnie ;p silowniapicie lol ;

gabriellll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
kreta a piwko
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 05, 2016, 13:42 »
Jedno male z pićnka nie zaszkodzi Piwo zawiera składniki które poprawiają funkcjonowanie nerek to znaczy oczyszcza je z roznych szkodliwych substancji.
W twoim przypadku powiennes po kreatynie wypic jedno male poprawi to funkcje nerek

Angel1ka

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
kreta a piwko
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 05, 2016, 13:51 »
osobiście jestem dużym przeciwnikiem wszelkeigo alkoholu zwłaszcza w okresie ciężkiego cyklu zarówno z supli jak i trenigowego...ale co do pomocniczych funkcji piwa to sie zgadzam raz na jakiś czas mozna sobie chlapnac jedno czy moze 2 ....

Nationnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
kreta a piwko
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:31 »
Ja tam pije piwa ile sie da ze 1 w tygodniu i nie mam spadków wrecz przeciwnie sila i mięśnie rosna ; a biorę kreatynke zeby nie było no moze troche brzuszek nie taki jak kiedyś ale w wakacje sie wyrzeźbi jeszcze :D

EKacper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kreta a piwko
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:44 »
Powiem wam co do tego kubusia to spoko ale fajnie jest jak juz wypijesz go oni piwek pare ktoś sie moze zegnie , to fajnie jest sie z nich pośmiać na trzeźwo :D

moscoow130185

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kreta a piwko
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:47 »
to fakt ja czasmi poprostu wyrobić nie mogę jak sie kumple naprują i co sie z nimi dzieje az sie turlam ze śmiechu :D a na następny dzien sie pytają co ja robiłem i Śmiechowo jest

EKacper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kreta a piwko
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 05, 2016, 16:21 »
no nie tylko co robiłem ale czy coś głupiego nie zrobił : a ja mowie no wiesz tamta laske, jeszcze jedna i sobie jaja robie a on no kur.. :D czasami tez jest głupio bo trza ich później doprowadzać do domu lub gdzie indziej : P

HalpernP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kreta a piwko
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 05, 2016, 16:36 »
ja na koniec roku sobie strzeliłem piwo bez skrupolow i sadze ze jak wypijszesz az jedno piwo to swiat nie padnie, mięśnie tez, fakt taki:odwadniaja organizm a woda to jedzenie dla miesni wiec wypij po tym sobie buteleczkę zwyklj wody jak bys dozycil witamice c to bedzie git
 ale jak jesteś na cylku krety to sie to bardzo gryzie ale jak taqa okazja jest wyjatkowa to pij tylko by codzinnie takeij nie było
bo cylk to powazna sprawa jak powaznie to traktujes,zaplanuj by nie pic ale jak ziomki przyjdą i powiedzą raz na dłuższy czas male jasne pełne to wal

Tags: