Kulturystyka i Fitness > Doping

Powtorka :D

(1/4) > >>

rosophi:
Witam.
podchodzę do drugiego cyklu lato sie skończyło wiec juz jest ok.
1 cykl był na samej mecie i nie narzekałem ale przestałem ćwiczyć na okres wakacji i spadło all.
Teraz moje pytanie: warto jest troche poćwiczyć przed cyklem(postanowione Testo Prolongatum i Metanabol jakiś dobry) czy od razu załadować wszystko i zacząć trening.
zastanawiałem sie czy 1-wszy miesiąc nie zapodać krety i dpiero temacik zeby troche wrocilo... Jak bedzie z przyrostami? Prosze o szybka odpowiedz... Pozdro ludu :d

KurtisVes:
Najlepiej poćwicz na sucho a tak na listopad/grudzien wrzuć to testo1-4 meta 25mg ed1-1 prolo 200mg e5dW ostatnim tygodniu cyklu zacznij jakiś dobry stack kreatynowy jak masz hajs i oczywiście paczka cloma 50mg ed 2 tygodnie od ostatniego strzału ( 2 pierwsze dawki cloma po 100mg później reszta po 50mg ) Nolve/Tamoxa trzymaj w pogotowiu w razie gino

rosophi:
Tak myślałem zeby złapać jak najwiecej masy i zapodać 15 enanu(nie za dużo i nie za długo wyjdzie?) i ruska metę ewentualnie Holendra bo działałem na tym poprzednio i całkiem dobra.
Kasa jest bez problemu.
Jak to później bic najlepiej? Najsensowniej zeby działało jak trzebaż

KurtisVes:
Jak kupujesz polski enan musisz miec przeynajmniej 4 paczki ( 2 ampułek ) i bijesz 2 ampy ( 200mg srodka czynnego ) co 5 dni a meta to na kicka tylko, zadbaj o diete, bialeczko, dobra krete, jakiegoś animal paka kup i bedzie wypas

rosophi:
enan oferują za 7 żyli 5ml czy coś podobnego to nie wiem ile wchodzi tu strzalow na to.
Dobrze, ze wspomniałeś o animal'u :D Jeszcze jakbys mógł mi wrzucić tu albo na piva dobry trening zeby wycisnąć z siebie jak najwiecej masy to byłbym juz totalnie wdzieczny.
Chodzi o to zeby wyciągnąć z tego enanu jak najwiecej... Pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej