Kulturystyka i Fitness > Doping

Methandrostenolon + testosteron

(1/3) > >>

TaraGar:
Witam chciałem zasiegnaa waszej fachowej rady.Mam zamiar zrobią sobie kuracje 2 methandrostenolonu ( ruska metka ) + 1 testosteronu.Bedzie to moja pierwsza kuracja sterydami...Na ochronę watroby kupiłem sobie sylimarol 70mg.Moje pytanie brzmi jak najlepiej to rozło?ya , jak powinna wygladaa najlepsza kuracja tymi sterydami? Propozycja mojego kumpla to : zaczaa od 2 tabletek metki i codziennie zwiększać po 1 aż do 7 i później przez caly czas 7 aż do końca , natomiast testoteron : 1 strza3 na 4 dni i do tego dziennie 3 tabletki sylimarolu na ochronę watroby... no i oczywiście dobra dzieta , głównie wysoko bialkowa.Co o tym myslicie ? Czekam na odpowiedzi. Z gory dziekuje i pozdrawiam

TaraGar

Tracie1965:
jaki ten test? piramida z mety jest bez sensu.
lepiej sta3a dawka.
ile czego masz? :lol:

TaraGar:
napisałem wyżej że mam 2 tabletek methandrostenolonu ( ruskiej metki ) i 1 ampułek polskiego Testosteronu prolongatum ( Jelfa )

tekilaN:
ile wazysz, brałeś coś wczesenij, ile asz lat, jak wyglada twój plan treingowy, jak wyglada twoja dieta

TaraGar:
Mam 21 lat , waże 6 kg przy wzroscie 176cm. Jak juz napisałem wyżej bedzie to moja pierwsza kuracja sterydami.Moj plan treningowy to :
Poniedziałem : klatka , bicebs
Wtorek : plecy , kaptury , łydki
¦roda : wolne
Czwartek : barki , triceps
Piatek : nogi
Sobota : wolne
Niedziela : wolne
Dieta wysokobialkowa : twarogi , jogurty , ryż , makaron , pierś z kurczaka , banany , szejki z ro?nych owocow... ogólnie jem dużo ale bardzo trudno mi przytya ze względu na mój dziwny metabolizm...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej