Autor Wątek: CARBO  (Przeczytany 2177 razy)

IPesoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
CARBO
« dnia: Sierpień 14, 2016, 20:36 »
Witam!
dręczy mnie jedna sprawa, w sklepie z odzywkami sprzedawca powiedział mi ze podczas treningu dobrze jest pic CARBO, zdecydowałem sie na to Olimpa, również ze względu na niewysoka cenę tej odzywki.. Co o niej myslicie? Warto ja sporzywac przy treningu na mase?

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
CARBO
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2016, 21:35 »
Warto ja spożywać ale po treningu a nie w jego trakcie chyba ze nie jest to trening siłowy tylko wytrzymałościowy trwający dluzej niz 2 godziny.
do picia podczas treningu o wilele bardziej nadaje cie jakiś napoj izotoniczny niz carbo.

DOMEL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
CARBO
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2016, 09:30 »
pij po treningu, możesz tez dodawać do jakiegoś bialka np ostrowi jak coś uzupełniasz zeby było kompleksowo - bilka, wegle i tluszcze

carbo z olimpu jest całkiem smaczne,

uważam ze przy wyborze carbo smak mozna smialo wysunąć na pierwszy plan, to tylko cukry, węglowodany czyli nic skomplikowanego, mozna popatrzeć na skład ale to tylko saha, poli i inne rozy, wiec wybeiraj albo najtanszy, albo ten co ci najbardziej smakuje

YSzumixer

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
CARBO
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2016, 11:45 »
Zgadzam sie z POWEREM.
Cholera, gdzieś kiedyś czytalem, ze łykanie wegli prostych (np.
carbo) w trakcie treningu, absolutnie nie wpływa na odbudowę strat glikogenu, a ..... coś tam ..... wprost przeciwnie :D Hmmm... to ciekawe info.
Sprobuje poszperwac.

FilomenaPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
CARBO
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2016, 11:52 »
YSzumixer podobno wtedy jest mniejsze wydzielanie hormonu wzrostu, ale ja traktuje to z przymruzeniem oka... Inna sprawa jest to, ze wegle przymulają niektorych, wniosek prosty...

Tags: