Autor Wątek: X-pand +muay thai  (Przeczytany 3893 razy)

Johnie62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
X-pand +muay thai
« dnia: Styczeń 05, 2016, 11:02 »
słyszałem ze x pand jest dobra odzywka na masę trenuje również muay thai od 3 lat i waze 8 kg czy dużo urośnie masy ??

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2016, 12:31 »
czy urośniesz to zalezy od:dietytreningugenetykiczasu na regeneracjeskoro ćwiczysz muay thai to bedzie tobie ciezejzlapac mase.

DJABOLICA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2016, 13:04 »
dokładnie jak wyzej napisz jaki masz rozkład treningu.
XP to ogolnie, z relacji kumpli, bardzo dobry suplement, jednak na cykl potrzyba 2 puszek, wez to pod uwage.Poza tym nie spodziewaj sie po samym suplemencie cudow, bez odpowiedniej diety nawet koksem nic nie zdziałasz

keshhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2016, 13:12 »
da sie zrobić mase, ale wymaga to dobrego wyliczenia kalorii.tobie lepiej przydalby sie buzer azotu - white flood czy body octane czy rush --- zwiększają wydolnosc.Wiek:  Wzrost:  Waga:  Tyb budowy:  chuderlak wyzylowany/budowa atletyczna/grubasek  Trening silowy  Czas:  w minutachCzestotliwosc:  ile razy w tygIntensywnosc:  mala/srednia/duzaTrening aerobowy  Czas:  w minutachCzestotliwosc:  ile razy w tygIntensywnosc:  mala/srednia/duzaaeroby potraktuj jako trening MT - pewnie ze 2x w tyg po 1,5h, intensywność wysoka...

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:00 »
keshhh przeciez nikt tu nie mówi ze nie da sie zrobić masy  ':-D' da sie i przy aerobach w postaci treningu sztuk walk to nawet elegancka sucha masa bedzie wiem coś na ten temat bo tak mialem jak trenowałem MMA.Chodzi o to ze przy takich aerobach jak wspomniałem robi sie sucha masę przeważnie i niektórzy odbierają to jako ze za mało urosli bo niema efektu wielkiej lapy jak u nie których przy zalaniu tluszczem na masie.

SEBASTIAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:10 »
trenuje również muay thai od 3 lat i waze 8 kg czy dużo urośnie masynieaeroby upośledzają rozwój masy miesniowejurosniesz, ale bardzo niewiele i bedzie to czasochlonne.

Johnie62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:24 »
Wiek:  Wzrost:  182Waga:  80Tyb budowy:  chuderlak troszke lepiej  Trening silowy  Czas:  w minutach muay thai 2 godzi a silka z 1 30Czestotliwosc:  ile razy w tyg 5Intensywnosc:  mala/srednia/duza sredniaTrening aerobowy  Czas:  w minutach muay thai 2 godzi a silka z 1 30Czestotliwosc:  ile razy w tyg 5Intensywnosc:  mala/srednia/duza srednia

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:33 »
a wiec zacznijmy od tego ze twój trening na siłce jest zbyt dlugi powinien trwać około 45-6 minut i odbywać sie 3 razy w tygodniu w dni w których nie masz treningu muay thai np.
jak masz trening we wtorek i w czwartek to siłkę rob poniedzialek, srode, pićtek.Po treningu muay thai który u ciebie trwa 2 gódź nie idź na siłkę bo to niema najmniejszego według mnie sensu ponieważ organizm jest juz zmeczony i osłabiony i silka po 2 gódź areobowego treningu to samobójstwo dla miesni.i jak napisał keshhh w twoim wypadku "czytaj" jesteś raczej chuderlaczkiem i dużo trenujesz to twoja dieta musi byc bardziej kaloryczna od normalnych lubiących podnoszenie ciężarów 'smiech' według mnie powinieneś spozywac:2,5-3g bialka6-7g wegli0,5-1 g tluszczy oczywiście wszystko to jest na 1 kg masy ciała czyli np.
2,5g/kg bialka 200g bialka

keshhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:16 »
WIEK ?

Johnie62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:35 »
18

keshhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
X-pand +muay thai
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2016, 18:35 »
5x w tygodniu trenujesz silownie po 130minut i 5x w tyg MT po 2h ?ludzie nauczcie sie wypełniać ankietę dobrze...

Tags: