Forum > Rozmowy o Wszystkim

Co to za czasy...

<< < (2/3) > >>

Shapcotttt:
to jest poprostu brak zajecia ja tam wracam do domu o 15: a o 15:3 juz mam robotę przynajmniej do 19 i i nie mam glupich pomysłów zeby sobie czas zagospodarować

Gerald1968:
jeżeli chodzi o temat tego postu i problem młodzieży lezy on glownie w rodzicach tzn nie maja oni czasu zeby zajac sie swoimi pociechami nie poświęcają im należytej uwagi co w ostateczności prowadzi do takich wypadków o jakich słyszymy prawie codziennie z telewizji, kolejny problem to jest "polska" u nas w kraju nie ma pieniędzy na zorganizowanie dzieciakom zajec na rozwijanie ich zdolnosci i przede wszystkim zabicie wolnego czasu który wszyscy wiemy jak wpływa na mlodego człowieka sam jestem jeszcze nastolatkiem (jeszcze rok hehe) i wiem ze brak zajecie doprowadza do roznych pomysłów i robi sie rozne zeczy , dla wielu moich kolegów właśnie silownia stala sie odskocznie od codzienności i możliwością zabicia nudy i jednocześnie przynosi jakieś korzyści //:-D :-D jeżeli chodzi o Romka to nie bede komentował jego pomysłów w bardzo delikatny (bardzo) sposob powiem ze jest to zły człowiek na tym stanowisku //:-D :-D

mendrek98:
Fakt, to co sie dzieje, to juz jest ostre przegiecie.
Dziwi tez fakt, ze nikt z klasy tej dziewczyny nie zareagował na to, co sie dzialo.
Mysle, ze takie zachowanie to nie tylko efekt nudy ( braku zagospodarowanego czasu) ale tez przede wszystkim to, ze taki gówniarz juz od lebka jest otaczany przez agresje z każdej strony.
I potem chodza takie debile! A tak wogole, ta jakbym ich dorwal, to bym każdemu jaja odciął za to co zrobili.

Jocelyn1988:
Dziwi mnie to,ze w klasie nikt nie zareagowal... nawet zadna dziewczyna! Nie wierze,ze ktoś komuś zabronił itd.
wystarczyło zrobić dużo krzyku i zawsze by to coś dalo.
Gowniarze znaleźli sobie rozrywkę i tyle.
Sama mam brata w wieku 14-stu lat i gdyby tylko ktoś jemu coś zrobił to bym (autentycznie) zabila.Patrzac na dzieciaka w tym wieku nawet kwestie molestowania i gwaltu nie przychodzą na mysl... bo jak to? dzieciak mógłby coś tak okrutnego zrobic?!

Eris_:
Od rodzicow sie odczepcie: moi wracają bardzo, bardzo pozno, bo maja wlasne interesy, i nie mam problemów z agresja.... czasem jest takie glupie uczucie samotnosci, ale trzeba zrozumiec, ze rodzice nie zarabiają kasy, zeby wozić sie mercami i wpieprzać kawior, tylko zeby nam pomoc.
Moja siostra jest tak samo chowana jak ja, a sprawia dużo wiecej problemow.
Otoczenie ma wplyw, pod warunkiem, ze jesteśmy slabi psychicznie, ot co taki wywod.
Jeno charakter człowieka sie liczy /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej