Autor Wątek: ocencie moj trening  (Przeczytany 2731 razy)

stefanxqwWeddle

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ocencie moj trening
« dnia: Sierpień 10, 2016, 00:46 »
cel:
masa miesniowa
Niedziela:
biceps-sztanga 4x10-12, uginanie hantli pojedynczo 4x15-20, uginanie hantelka 4x15-2 triceps-wyciskanie zza głowy 10/12/14, na atlasie ściąganie drazka 3x15, podnoszenie ciężaru swojego ciała ( ręce na szerokość bioder opieram o gzyms i podnosze ciało ) 10/8/5
(robie raz bic raz tric nazmiane systemem super serji )
Wtorek:
klatka- skosna 12/10/8/6, sztanga płasko 4x10, motyle 12/14/16
przedramiona- system super serji 4x1 Czwartek:
naramienne- wyciskanie z przed klatki 15/10/8, potem pare razy zza karku pare serji, unoszenie bokiem hantli 3x10, unoszenie hantla przed sobą do wysokości czoła 4x15
plecy- podciąganie 12/10/8/6

oceńcie czy to dobry plan jest

xXxSilverxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
ocencie moj trening
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2016, 00:49 »
Na poczatku, to jaki staż na silowniż Poza tym, brak cwiczen na tylne oktany naramiennych.
Brak cwiczen na plecy.

piotr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
ocencie moj trening
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2016, 08:30 »
Jak dla mnie plan zawiera stanowczo za mało cwiczen na plecy , samym podciąganiem niczego nie zbudujesz , chyba ze ci to wystarczy .

xXxujasdwsxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ocencie moj trening
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2016, 08:52 »
jest tyle bledow, ze az nie chce sie wszystkich wypisywać
odpisz na pytanie xXxSilverxXx
staz? wiek? jaki sprzęt do dyspozycji ?

przy układaniu planów wzoroj sie na podwieszonych i dla pewności daj do poprawki
nastepnym razem napisz tez bardziej przejrzyście (cwiczenia pisz kolejno pod sobą - enter)

stefanxqwWeddle

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ocencie moj trening
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2016, 09:16 »
no zapomniałem o stażu no to ćwiczę juz 8miesiecy do dyspozycji sztanga, atlas, hantle i jeszcze jeden atlas gdzie podnosisz ciężar swojego ciala... pleców nierobie zabardzo niewiem dlaczego, znaczy robie podciąganie i ściąganie linki z wyciagu, ale niebawie sie w wiosłowanie

piotr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
ocencie moj trening
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2016, 12:25 »
jeżeli ćwiczysz dla przyjemności , to możesz sobie odpuścić plecy jeżeli interesuje cie coś wiecej to lepiej zacznij nad nimi ostro pracować bo później będziesz musial włożyć 2 razy tyle pracy zeby nadgonić za innymi partiami , taki problem mial Arnold ze swoja klatka w młodości ostro wyciskał i jego mięśnie piersiowe odstawały od reszty sylwetki , potem musial to nadrabiać . Plan jest zły do poprawki . Piszesz masa a na biceps wykonujesz cwiczenia na rzezbe(oprucz sztangi) . Motyle tez raczej masy nie budują . Zamien te cwiczenia .

ECzarny

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ocencie moj trening
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2016, 13:12 »
Trening strasznie nie dokładny na forum jest tyle treningów rozpisanych ze napewno znajdziesz coś dla siebie

stefanxqwWeddle

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ocencie moj trening
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2016, 13:34 »
no wiem ze hantle są zle ale ścięgno mię boli, ale teraz juz zakładam wiekszy ciężar tak na 10-12powtuzen... ćwiczę sam dla siebie nie zejakies zawody w przyszłości albo coś bo ja mam jaskrę praktyczie wogule niepowinnem ćwiczyć

Tags: