Sporty Siłowe > Sztuki Walki

Boks

<< < (3/5) > >>

Wendy1994:
no tak bo tam prawie ciagle leca udezenia na glowe... i rekawice są lepsze nic z tych walkach MMA bo tamte są bardziej punktowe ze jak ktoś walnie w szczękę to ona cieboli a w boksie takei ogluszajace ze jak ktoś walnie cie w szczenke to jesteś ogłuszony , zamroczony ale no sam widziałeś walki bokserskie jak wychdzili po 12rundach, tam praktycznie leca na głowę udezeina w innych sportach na cale ciało daltego jest mniej krwi mimo tego ze niema zasad... no ale niebuj sie Ań trniengach krew sie raczej nieleje ( niepowinna )

sandrush83:
Kenney_A co według was jest lepsze boks czy kikcboxing mam 182 cm i 8 kg wagi
dawaj na kick'a i sie nie zastanawiaj będziesz mial to samo co w zwykłym boksie + techniki nożne (a jak puścisz komuś noga mocna bombe w leb, to skapituluje dość szybko)

Wendy1994:
sandrush83 niegadaj ze kb i boks to to samo tylkoż e w kb masz nogi... w kb nieucza technik ręcznych tak jak uczą tego w boksie bokser mzoe znokaltowac kolesia co uczy sie kb ale koels z kb ( reka ) nieznokaltuje bokseera no chyab ze bedzie mial farta... kazda sztuka ma jakieś niedociagniecia sens polega na jak najwiekszym wyeliminowaniu ich i zdominowaniu przeciwnika zeby niemugl tych wad wykozystac...

Wendy1994:
pozatem to jeszcze zalezy co mu pasuje abrdziej czy techniki rękoma czy woli kopac... najlepiej niech pujdzie od obu klubow na peirwszy trening który ejst zreguly za free i looknie co go bardziej ciągnie

Isaacson_2l4neo:
ja ćwiczyłem jeszcze rok temu box jest to bardzo meczacy sport wcale nie jest az taki urazowy pamiętaj ze tylko zawodowcy walcza bez kaskow a do tego daleko wiele lat treningu kask jest bezpieczny ja to po naprawdę ciężkiej walce z jednym szajbusem na twazy nie mnialem prawie zadnego śladu :D tylko rundy są bardzo ciężkie na poczatku będziesz walczyl po 3 rundy mozna sie wykończyć tak jak na treningach od wrzesnia planuje wpaść na trening kigboxerski i zobaczyć jak to jest ale dotego trzeba mniec rozciągnięte nogi mam kumpla ktury to ćwiczy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej