Autor Wątek: stymulator hormonu wzrostu (SHW)  (Przeczytany 4631 razy)

willilam

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
stymulator hormonu wzrostu (SHW)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2016, 13:29 »
Ja kiedyś słyszałem zeby po masturbacji mieszac to nasienie z czymś i wypijać ale bym chyba walnął pawia na sama mysl :? .

zediruzaab

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
stymulator hormonu wzrostu (SHW)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2016, 14:25 »
Ja kiedyś słyszałem zeby po masturbacji mieszac to nasienie z czymś i wypijać ale bym chyba walnął pawia na sama mysl  :? .

No SPORTOWCY z bylych Republik Radzieckich pijali MIX spyrke z roznych zwierząt , wlać do szejkera , potrząsnąć i wypic , Efektem było kilka tytułów mistrzów olimpijskich i świata , nie wiem czy pili swoje nawzajem ale to wystarczy zeby pościć pawia 8)

Gloecknee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
stymulator hormonu wzrostu (SHW)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2016, 14:27 »
No SPORTOWCY z bylych Republik Radzieckich pijali MIX spyrke z roznych zwierząt , wlać do szejkera , potrząsnąć i wypic , Efektem było kilka tytułów mistrzów olimpijskich i świata , nie wiem czy pili swoje nawzajem ale to wystarczy zeby pościć pawia 8)

 :motylanoga: ska ty te info wzioles????
wątpię zeby człowiek był do tego zdolny..;/;/;

zediruzaab

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
stymulator hormonu wzrostu (SHW)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2016, 14:32 »
Przecierz dziewczyny to lubia a nie które nawet kochają :badgrin: . Przecierz kiedyś siłacze , kulturyści mieli swoich trenerów , lekarzy i to oni wszystko im ustawiali : treningi , dieta , spyrke , przecierz oni nie musieli wiedzieć co biorą grunt zeby Efekty byly widoczne . kiedyś czytałem książkę o poczatkach kulturystyki w stanch tam tak samo było tylko ze trenerzy dawali im koks a oni łykali to garściami nie pytając nawet co to . Wiem ze to wydaje sie niewiarygodne w dzisiejszych czasach , gdzie istnieje tyle odzywek i koksow , ale takie właśnie byly poczatki . Czasy sie zmieniają i ludzie tez naszczescie , dla mnie to tez ochydne ale co poradzisz

Tags: