Autor Wątek: Producenci  (Przeczytany 4127 razy)

Thaxton-Hein

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Producenci
« dnia: Marzec 24, 2016, 20:25 »
Witam chciałbym sie was poradzic! Jaki jest według was najlepszy producent odzywek?

piotr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Producenci
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2016, 20:38 »
Z tych z którymi mialem do czynienia osobisice lub pośrednio a mailem z wielona producentami to SCI-TEC firma bodajże z Bostonu

BARTEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Producenci
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2016, 20:46 »
było o tym juz ile arzy każdy am sowjego ulubionego ja mialem Rosman1985 ale teraz perzezucam saiepowoli na universala

piotr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Producenci
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2016, 20:48 »
Prawda jest taka ze mało kogo w Polsce stać Ań najlepsze odzywki z USA wiec temat jest troche bez sensowny Z dobryc odzywek w przystępnej cenie to masz OLIPM i TREC NUTRITRION

Thaxton-Hein

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Producenci
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2016, 20:57 »
a co powiecie o firmie Hi-Tec ?

piotr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Producenci
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2016, 20:57 »
osobisice nie brałem ich supli ale z tego co wiem to tez solidna firma Musisz znalesc firmę ktora bedzie na Ciebei najlepiej działać a przy tym nie zrujnuje Cie finansowo Pozdrawiam

batistuta

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Producenci
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2016, 21:14 »
kiedyś kulturysta trzeba było sie urodzić teraz jest MEGABOL . tylko nie bierz tego siero :D.
Narazie mało supli wyprubowalem z racji mojego stażu ale polecałbym chyba Rosman1985 i karnityne z TRECA(bo bardzo dobrze na mnie podziałała )

gipsowcyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Producenci
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2016, 21:35 »
dobre firmy na jakie warto zwracać uwagę to moim zdaniem : Rosman1985, kadzda forma treca, vitalmaxi biogenix

lilla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Producenci
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2016, 21:43 »
kadzda forma treca

A słyszałeś o MAgnum5 z Treca podobno tatalna porazka

Rosman1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Producenci
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2016, 21:53 »
ja brałem z firmy śni Megabol Vitalmax Naturell Nutred a z Hi-Teca to tylko Multi minerał :D najbardziej do gustu przypadla mi firma Vitalmax a najmniej Naturell i Nutred

gipsowcyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Producenci
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2016, 22:09 »
mój kumpel stosował magnum5 i mu pomoglo... nieuogulniaj bo na każdego inaczej moze zadzialac... a mówiąc kazda forma treca to zle sie wyraziłem niechodzilo mi o coś takeigo jak kreatyna, gainer tylko te nazwy i nie o trec a nutrion Ultimate NutritionTrec Nutrition, Sticet Nutrition... o to mi chodziło ze te 3firmy terz polecam

BARTEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Producenci
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 24, 2016, 23:02 »
np na mojego kupla l-karnityna nie dzialla wogole a z Rosman1985u coinnego każdy jest inny prubujcie za każdym arzem czegow nowego i zobaczycie a magnum 5 na bilaku pszenicznym wole kupić mass xxla

ksakogov007

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Producenci
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 24, 2016, 23:39 »
weider i Rosman1985;p

Thaxton-Hein

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Producenci
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 25, 2016, 00:22 »
weider i Rosman1985;p
zgodzę sie z tobą ale weider jest troche droga firma :

lilla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Producenci
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2016, 00:41 »
mój kumpel stosował magnum5 i mu pomoglo... nieuogulniaj bo na każdego inaczej moze zadzialac... a mówiąc kazda forma treca to zle sie wyraziłem niechodzilo mi o coś takeigo jak kreatyna, gainer tylko te nazwy i nie o trec a nutrion Ultimate NutritionTrec Nutrition, Sticet Nutrition... o to mi chodziło ze te 3firmy terz polecam

zadziałała ciekawe w jaki sposob widziałeś skład tej odzywy

Tags: