Sporty Siłowe > Uroda i Fitness

brzuszki na czczo?

<< < (6/6)

erekcii:
mówicie ze naczco najlepej bo wtedy niema z czego czerpać zapasow,to jakbym niejadl caly dzien i ćwiczył sporo a na drugi dzien bym jadł i tez ćwiczył to by byly wieksze efekty?jeden dzien caly czas na czczo cwiczenia a drugi troche jedzieniaa i ciwczienia mowie o cwiczeniach ostrych nieoszczedzajac sie,i tak jechać na zmianę jeden dzien jeść drugi nie i tak w kolko dobre to by byo czy raczej nie>ja niemam problemów ze jak niebede jadł i ćwiczy to zemdleje czy cso bo jzu tak kieys sprawdzałem

erekcii:
metanabolEKON rano na czczo jak najbardziej rob brzuch!!!
ja swego czasu wstawałem o pićtej szostej rano aby biegać i robić brzoszki, przez ok 1 miesiąc zzucilem caly tluszcz z brzucha (ciezko było ale swietnie sie czułem same mięśnie opiete skora:D)
No tak ale co dokładnie robiles?co pierwsze brzuch czy aeroby,jaki czas dziennie biegales.robiles tylko brzuszki czy jeszcze jakeis inne cwiczenia na brzuch?np na mięśnie skośne i inne(jesli są a o nich niewiem).prosze o odpowiedz!

melodisaFor:
rano na czczo jak najbardziej rob brzuch!!!ja swego czasu wstawałem o pićtej szostej rano aby biegać i robić brzoszki, przez ok 1 miesiąc zzucilem caly tluszcz z brzucha (ciezko było ale swietnie sie czułem same mięśnie "opiete"  skora:D) skaczyly sie wakcje przestałem biegać poszedłem w mase:D i znów wakacje sie zbilzaja wiec zacznę robić brzuch :Dwiec jak najabardziej aeroby ( zemdlalaem kilka razy i mialem zwracanie tresci z zoladka) wiem przesadzalem ale trzeba przesadzac z glowa i uważać :D                    Serio zemdlałeś czy sobie zartujesz?

xXxHolcombexXx:
Naucz sie czytać daty.
Zamykam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej