Sporty Siłowe > Kulturystyka

Pierwsze powtorzenie. Kiedy przemeczenie oznacza sukces!

<< < (2/3) > >>

wulkanxdPol:
Dobry artyko3.
Mieonie trzeba katowaa i już.
Nie ma innej drogi.
Mieonie musza mieć powód do tego aby ros3y.
Jeśli będziemy sie opieprzaa na siłowni to zawiele nie osi1gniemy(mięśnie powiedz1 a po co mamy wiecej rosn1a, nie potrzeba wiecej skoro nie są odpowiednio stymulowane i poddawane wiekszym wysi3kom). 8)

pabloxerr__:
W3aonie dlatego najwole chodzia sam na siłownie-wtedy mogę sie dokładnie skupić tylko na ćwiczeniu :!: I na maxa wykorzystać tą godzinę czy po3torej które tam spędzam

Ruizz:
Gorzej tylko z asekuracja :|

pabloxerr__:
Wiem Ruizz to jest bol ale zawsze można jakiegoo kolesia poprosia i nie wiem jak u Ciebie ale u mnie na si3ce jeszcze sie nie zdaży3o żeby ktoś mi odmówić jak miał chwilkę wolnego miedzy seriami a poprosiłem o pomoc.
Mam kolegę który razem ze mna chodzi ćwiczyć i bardzo go lubie i wogole znamy sie od dziecka prawie ale ćwiczyć nie dam rady za bardzo z nim-poprostu sie nie mogę skupić na tym aby daa mięśniom maxymalny wycisk na jaki mnie stać w danym dniu :!: mogę to zrobią poprostu jak jestem sam i tyle.
A wiadomo że skupienie sie maxymalne na pracującym mięśniu, wyobrażanie sobie jak roonie i takie tam-wiecie o co chodzi daje też po?1dane efekty i to też jest naukowo udowodnione W ten sposob też sie je zmusza do rooniecia a najbardziej o to nam wszystkim chodzi-czy? nie

Ruizz:
No u mnie też można poprosić kogoo o asekuracje, czy tez o lekka pomoc.Sam nie raz pomagam innym osobom.Wkoncy wszyscy pakerzy to jedna rodzina :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej