Autor Wątek: hyba sie zaczelo kur** : (  (Przeczytany 5527 razy)

korzenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
hyba sie zaczelo kur** : (
« dnia: Styczeń 21, 2016, 18:10 »
Japierdziele , hyba juz sie zaczęło a moze i sie skonczylo,spADA MI MASA JAK BYM KURDE NIECWICZYL,skonczylem odblok,biore jablczan i tribulusa ale masa mi leci, waze juz o 7 kg mniej z lap spadło mi 1 cm i ogólnie wyglądam wychudzony

Co radzicie teraz na to ????

O cyklach narazie niemysle,dopiero na jesien,ale co innego zastosować ? moze jakieś propozycje treningu ? czy dietka ???

dietę trzymam,kurczak,ryz,banan,tunczyk etc...

Co mam robic?? pomóżcie !!
Pozdrawiam ';

Rolland1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2016, 18:27 »
możesz sie smiac z mojej rady ale wez sobie na noc żmą a rano Testosterol.
Ziola w nim zawarte wyrównują bilans hormonalny.
mogłeś pszesadzic z odblokiem.

Bradforddd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2016, 18:54 »
a ile sporzywasz dziennie wegli i nnkt (w g/kmc) ??
mozliwe, ze za mało

WatlingGnu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2016, 18:56 »
przeciez on ci tego nie policzy

trudna sprawa, jaki masz trening teraz ?

IVanzettiI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2016, 19:29 »
jeśli naprawdę sie dobrze odblokowałeś trzymasz dietę i jedziesz na kretce i mimo to tak gwałtownie spada CI masa to jest tylko jedna możliwość ze w czasie cyklu sie nawodniles!???
trzymając dietę i na kretce nie ma mozliwosci tak szybko tracic miesni natomiast woda bedzie uciekała co bys nie robil! tym bardziej ze slonko przygrzewa ostatnio mocniej
dodja antykataboliki HMB , clen nic wiecej nie da sie zrobić

korzenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2016, 19:31 »
codo liczenia WatlingGnu ma racje; trening robiłem wszystkie cwiczenia po 8-1 powt,
teraz zamiar mam przejsc do piramidy 12-10-8
dietę trzymam , jem często i male posilki glownie kurczak i jakieś wazywa,hudy ser,tunczyk , na jeden posiłek zjadam 1 pierś

aha...i czuje takie zjebane strasznie uczucie w mięśniach szczególnie na bicepsie, jak bym kurde mial reumatyzm, takie uczucie jak by chciał zeby bolal! niewiem jak to opisać , alemija na hwilke uczucie kiedy napnę go az do bólu ; Thx all i podrawiam
Mam zamiar jakieś bialeczko zakupic,niewiem jakie radzicie?

kopinvaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2016, 19:47 »
nie maszz kasy kupuj osrowie 17,7 za 0,5 kg

korzenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2016, 20:05 »
qrde ,niewiem co robic... ostrovie se jutro zamawiam ;;

A moze jest to spowodowane tym , ze ja nigdy niespie w nocy, chodze spać o 2- albo 3 w nocy i mało śpię ...

Jackson-Ha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2016, 20:11 »
dzien treningu dzien przerwy dzien treningu.... zamiast 3 serii w cwczeniu dwie.

i sen, sen sen... 8-1 h dziennie, a w nocy przebudzić sie i wypic bioalko oub połknąć aminokwasy

korzenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:32 »
ok,postaram sie wiecej spac, co do bialka to jeszce niemam ale zamawiam ostrowie,
Boje sie ze jak bede ćwiczył co 2 dzien i to jeszce po 2 serie każdym ćwicz , to bede czul sie jak flak,...

korzenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:34 »
Jackson-Ha jak myslisz...kiedy mogę zacząć cyklik jakiś ? zastanawiam sie na 3 tygodniówkami na metce , jak napisałeś gdzieś 3 tyg meta 2 tyg tribulus i tak dalej ;p
Chce teraz sie złożyć z kumplem na 1 mety tajlandzkiej i niewiem właśnie czy sie składać czy nie i czy jak mogę to kiedy zacząć ;p

Jackson-Ha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:35 »
potrenuj ze 3 miechy na sucho... kup sobie MRM Natural-V.
2kaps rano i 2kaps przed treningiem w dzien wolny przed snem.
do tego v12/cellpump.
nastaw sie na trening HST - po czymś takim zoabczysz efekty

Rachele82

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:37 »
korzenn no na zdjeciu przy ksywie nie wyglądasz tak zle :D . Ale koniec żartów do rzeczy . Przede wszytskim nie napisałeś co brałeś . Mozliwe ze omo i metę i dlatego obserwujesz takie spadki bo tracisz wode.
Druga kwestia to przetrenowanie . Moze caly czas walisz ostry trening mimo ze czujesz sie odslabiony . pamiętaj ze po cyklu nie masz takich zdolnosci do regeneracji jak na nim . Tak jak napisał Jackson-Ha nie ma co przesadzac z serriami i obciazeniem . obniż stosowane obciazenia , nie wykonuj ruchow wymuszonych pompuj tylk swoje mięśnie przyłóż sie bardziej do techniki.
następny aspekt to dieta.
Piszesz ze nie masz na razie bialka . szkoda ze nie widzales mojej miny po przeczytaniu tej wypowiedzi.
Nie mozna wchodzić na koks jeżeli nie stosuje sie podstawowej suplementacji . Odzywka bialkowa to postawa i nie jakas tam ostrawia po której będziesz srał dalej niz widział bo to sama kazeina , tylko jakas lepsza odzywka oparta na kilku rodzajach bialka.
dotykamy tutaj właśnie nastepnej ciekawej kwestii a mianowicie spadku przyswajalności składników odżywczych po odstawieniu koksow.
każdy kiumaty amator strzykawki wie ze wraz z końcem stosowania sterydów zdolność do przyswajania bialek i węglowodanów znacznie maleje z wiekszym naciskiem na te wymienone jako pierwsze . Dlatego tez po kuracji należy zwiększyć liczbę kalorii pochodzących z bialek czego nie zrobiłeś bo twoja dieta jest przypadkowa i dopoki taka bedzie nie dasz rady nigdy zwiększyć czy tez zmniejszyć ilosci przyjmowanych składników odzywczych.
To po krotce wsztystko.
Swoja droga gdyby u ns w kraju było wiecej doswiadczonych handlarzy mniej ludzi miałoby problem z utyrzymaniem tego co osiągnęli na cyklu .

ozkampinossca1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:41 »
korzenn no to sie troche rozpędziłeś ale nie przejmuj sie zacznie przybywać a propos ile wyciskasz naklateż?

korzenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
hyba sie zaczelo kur** : (
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:42 »
wyciskam 14 teraz a na cyklu 145 wyciskałem ; pisałem co bral;em: parabolan 2 tabs + wini 17 stzralow
nie zrobiłem przerwy po czym zrobiłem od razu drugi cykl który nic mi nie dal a składał sie z
3 zastrz boldenonu i 1 deci ;

Pozdro

Tags: