Autor Wątek: Metanabol +testosteron jest mocny  (Przeczytany 6238 razy)

Pnowokoleal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« dnia: Luty 08, 2016, 22:55 »
Metanabol +testosteron JEST MOCNY mój kumpel ćwiczy z dużymi przerwami tzn 3 miesiące ostrej jazdy potem mu sie nudzi i odpoczywa 1 miesiąc ale sila ,masy przychodzi mu bardzo szybko w ma 182 cm wazy jakieś 9 kg biceps 42,5 ale na sztandze wyciska 15 kg oczywiście przez ten miesiąc spada ale bardzo szybko to nadrabia jeden cykl który trwał 1,5 miesiąca (2 testosteronów i 2 tabl, metanabolu)ja przez 4 miesiące po 3 tabl metki mam 180cm ważyłem 79 kg nabrałem 11 kg biceps 4 cm i wyciskałem 107,5 teraz troche spadłem ale mysle ze mietek mi pomoże to oszyskac i do tego dolorze jeszcze testosteron

Anekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2016, 22:56 »
Masz w w zwiazku z tym jakieś pytanie czy chciałeś sie pochwalic?Przybrales sporo na wadze,ale 4 w lapie na mecie to zadna rewelacja!Mam 37 na diecie i bez supli(aktualnie).Twoj rekord na klatę tez nie jest nie osiągalny bez koksu (o 12,5kg wiekszy od mojego).

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2016, 22:58 »
według mnie to teraz ci juz tak łatwo nie pujdzie,
a ten twój kumpel to tez rozsądnie nie robi,
a tak woglule to miales jakiś cykl czy tak jesz kiedy masz ochoteż,
i woglule nie dziwi mnie to ze macie spadki,
a to ze 11 kg poszło to w tym 90% pewnie było wody i troche tluszczu,
a jakieś odblokowanie robicie po tym czy tez was to nie interesuje?

Pnowokoleal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2016, 22:59 »
Nie nie chodziło mi o chwalenie sie ale większość osób które ćwiczą mówią ze metka to jest dla leprzego samopoczucia a nie na jakieś znaczne przyrosty a ja sie z tym nie zgadzam i sam metanabol mi wystarcza . A tak poza tym napisałeś ze 4 w bicepsie to jest mało ,ja ćwiczę kilka miesięcy pewien gosc z siłowni ćwiczy tez na metce ok 1,5 roku i ma 38.5 wyciska 92,5 kg 2 razy

Pnowokoleal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2016, 23:03 »
Spadek mojej formy był spowodowany tym ze od 3 tygodni nie byłem na siłowni ,liczylem sie także z tym ze przyrosty beda mniejsze lub juz ich nie bedzie dlatego sastanawiam sie na polaczeniu metki z testosteronem

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2016, 23:04 »
Jaki jest twój wiek ???

Pnowokoleal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2016, 23:05 »
zaczolem dosyc puzno bo mam juz 22 l

Pnowokoleal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2016, 23:08 »
zaczolem dosyc późno bo mam juz 22 l

Anekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2016, 23:25 »
Chyba nie dokonca sie zrozumielismy!?A napisałem wyraznie,ze u4 w lapie na mecie /uto zadana rewelacja!Mowiac inaczej uwazam,ze taki obwód ramienia oraz takie wyniki siłowe mozna spokojnie osiągnąć bez koksu,na diecie i suplach.Ale twój wybor.

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2016, 23:45 »
To zleży na co za późno bo na trening nigdy nie jest za późno a na doping tez nie zaczoles późno ja proponował by ci sie wziasc za konkretny trening, dietę a nie koks a jak juz to trzeba posiadać na ten temat jakas wiedze a np twój kolega jest z tych ludzi co ćwiczą wtedy jak coś biora, a tu pasowało by potrenować kilka lat potem pomyśleć o dopingu a co najważniejsze zdrowiu.
jeśli robisz cykl to najważniejsze jest zeby był efekt długotrwały a nie napompować sie woda i podstawa po cyklu odblokowanie bo jajeczka ci uschną a wtedy juz bedzie problem tak ze przemysl nad tym, i ratuj sie kiedy jeszcze mozesz.

Pozdrawiam.

Mammiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2016, 00:27 »
2 testosteronów i 2 tabl, metanabolu

po 3 tabl metki  
i co chlopaki, macie w swoich lodówkach watroby na przeszczep??To załatwiajcie sobie
Anekkk- w pelni sie z tobą zgadzam...tylko,ze do tego sportu potrzebne sa: cierpliwość i wytrwalosc. A on poszedł na skroty, biorąc koks. Ale każdy robi jak chce, nie chce mi sie juz pisac, co o tym uwazam.Ost na swojej siłce widziałem goscia, który jeszcze miech temu był chudy jak szkapa...teraz go wywaliło miesniami. Tylko ze każdy na siłce sie z niego smieje(kazdemu wkreca, ze kretke wzial...)

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2016, 00:51 »
Mammiee to ze gosciu sie za miesiąc zwiększył bardzo to niestety nie ma nic wspulnego z miesniami, spadnie szybciej niz mysli,
a jeśli chodzi o watrobe to moze jakoś by było jak by to zrobili z glowa a w to nie uwierze.
Ja tez zaczolem brac sterydy w wieku 21 lat ale trenować zaczolem od 16 ale wtedy byla odpowiednia dieta, trening systematyczny, suplementy, odzywki a nie koks, jak bym wam rozpisał mój najwiekszy cykl to pewnie byscie nie uwierzyli ale było wszystko odpowiednio dobrane, oslona watroby, cykl, odblokowanie jak sie należy i odpowiednie zarcie a nie tak na pale byle do przodu,
nie tedy droga.

Pozdrawiam.

Mammiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2016, 08:18 »
spadnie szybciej niz mysli

wiem, po koksach są duze spadki...masz racje ze szybko spadnie, bo nie wyglada na rozgarnietego człowieczka

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2016, 08:35 »
najgorsze jest to ze zanim sie rozgarnie moze sobie krzywde zrobic.
:!:

xXxkeplinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2016, 08:56 »
bua:-D a ja mam 17 lat i 42,5 w lapie bez koksu, Pnowokoleal teraz twój ruch lols

Tags: