Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Trizer - opinie o nowym spalaczu tłuszczu ktoś stosował?

<< < (3/9) > >>

Angiel:
Trizer moja opinia
na pewno szybko, taki suplement dobrze działa.

Ja po miesiącu poleciałam 5,5kg:D

Teraz mogę zaczynać śmiało wakacje:)

Zobaczcie moją przemianę

Ali:
ja się ciesze, ze trizer ma naturalny skład, bo to jednak dość niespotykana sprawa. Często sa suplementy z jakimiś dziwnymi substancjami i nie wiadomo, czego można się spodziewać. Tutaj wszystko jest bez problemu, wiec rzeczywiście warto się skusic. Ja stosuje już cwzwarty tydzień i nadal mam energie, motywacje i nie czuje zadnego osłabienia, a to jest dość ważne w takiej sytuacji.

Felix:
to rzeczywiście dobrze ci idzie, ja się trochę obawiam, ze checi mi mina, no ale to wszystko dopiero się okaze jak zaczne tak naprawdę ostro cwiczyc. Wszystkim sie pochwalę na tym trizer forum!

Erni:
nie ma się co martwic, to kwestia psychiki, ale jsli bierzesz trizer, to tez pomaga na koncentracje i dodaje sil. Ja tez go stosowałem i jestem zadowolony z wynikow, zwłaszcza, ze po zakończeniu kuracji, nie wrocilem do swojej dawnej wagi., nie ma zadnego efektu jo-jo czy cos, a to tez ma wielkie znaczenie. ja w ogole jestem dość aktywny. Dużo biegam, chodze na silownie i cwicze, ile się da, wiec jestem całkowicie zadowolony z tego, jak zmieniłem swoje zycie, a kiedyś to była tylko kanapa i oglądanie telewizji. Teraz w ogole sobie tego nie wyobrażam.

Ernest:
to rzeczywiście duza zmiana, mam nadzieje, ze u mnie tez tak będzie. Trztymam za was kciuki, żeby wszystko rozwijalo się w dobra strone.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej