Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy

<< < (2/3) > >>

IKitchensI:
1) ja brałem krete Mega caps olimpa (drugi cykl - pierwszy dużo wczesniej na monochydracie) i jest sredniej klasy -> polecam sprobowac vitalmaxa2) moim zdaniem 4 tygodnie to absolutne minimum 3) ja zarzuciłbym jablczanem (ewentualnie krę alkalyn)4) cytrynian ma lepsza rozpuszczalność od mono, jest lepiej przyswajalny dla organizmu, mniej wiaze wode - jablaczan dziala bardzo podobnie5) podobnie jak maarilPL CellPump6) ja wziąłem staca po dwóch cyklach mono ( i za ten fakt byłem krytykowany ->hi maarilPL) 7) dobre żarełko (czytaj Dietka musi byc! pozdrawiam

Latia1995:
Ok wielkie dzięki więc wiem co zrobie!!!! Tylko ostatnie pytanie jak brać mono vitalmaxaż?? 5g dziennie czy 10g? I ja bym sobie kupił 900g (biorąc 5g dziennie to wyjdzie 18 dni a biorąc 10g dziennie 9 dni) i podzielił bym to na 2 cykle pierwszy od wrzesnia (zależy ile bede brać jak 5 g to przez 3 miechy) do grudnia, potem do połowy lutego przerwa i 2 cykl i będzie wtedy (po cyklu)początek maja i na Cellpumpa nie ma czasu //:-D :-D ojej.
Ale się rozpędziłem chyba robić krótsze cykle.
I właśnie to jest pytanie do was.
Jak długie robić cykle i w jakich dawkach brać?PS znalazłem tu na forum że dobrego kopa daje branie jabłczana i mono razem /, czy to prawdaż?? I jak to mieszac?? dwa na raz??

Adriannaaa:
cytrynian jest gorzej przyswajalny od jablczanu wiec jest gorszycytrynian zawiera pośredniki cyklu krebsa z bioli powinnes wiedzieć co to (jeden z etapów oddychania tlenowego gdzie z acetylonu CoA powstają 2 cząsteczki dwutlenkuwegla 3 przenośniki wodoru NAD i jeden przenonik wodoru FAD do tego 2 cząsteczki ATPco do jablczanu jego dzialanie jest mi znane zbyt wiem ze ma coś wspólnego z produkcja ATP (jak kazda kretka) w oddychaniu tlenowymjeszcze cosżeditbierzesz 5 g naczczo i druga dawkę po treningu-dt\w okolicach treningu-dnmono i cp, bardzo częste polaczeniedt3g naczczo monoporcja cp przed sesjadn5g naczczo monoporcja cp w okolicach treningu3g po sesji mono

Latia1995:
a ile powinny trwać cykle?

IKitchensI:
Latia1995 ja strzelam cykle 6-8 tygodnioweAdriannaaa "co do jablczanu jego dzialanie jest mi znane zbyt wiem ze ma coś wspólnego z produkcja ATP (jak kazda kretka) w oddychaniu tlenowym" ... widze ze ta lekcje "bioli" opuściłeś ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej