Autor Wątek: co do tricepsa  (Przeczytany 2524 razy)

lindon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
co do tricepsa
« dnia: Styczeń 27, 2016, 18:10 »
wewnetrzna glowa mijeg trica wyglada juz niezle ale jakie cwoczenie robić aby ta zewnetrzna byla ładnie wyexponowana i dluzszaż wiecie chyba o co loto zeby był widać ze ladie idzie do przedramienia

a i jeszce co do tej srodkowej głowy (zaraz nad lokciem) zeby byla szersza czyli jak sie z tylu patrzy zeby rozmoar miala ładny

no i wogole co zrobić zeby ramiona byly wlanie szersze? bico mi rosnie wiec z profilu ładnie wyglada ale z przodu jak mam ręce w pozycji normane to za szeroki nie jest czy to tylko uwarinkowane jest genetycznie czy da sie coś z tym zrobic?

Wilburr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
co do tricepsa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2016, 18:11 »
MIESIEN trójgłowy RAMIENIA(TRICEPS):
 http://us.sfd.pl/s/k/atlas/ramiona_pliki/image027.gif
1-głowa d3uga 2-głowa boczna 3 głowa przysrodkowa
siedząc - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej wąskim nachwytem - gLowy: przysrodkowa i boczna
stojąc - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej wąskim podchwytem - głowy krotkie: boczna i przysrodkowa
francuskie wyciskanie sztangielki - gLowy: przysrodkowa i boczna
prostowanie ramion na wyciągu gornym w wąskim uchwycie nachwytem - głowy krotkie: boczna i przysrodkowa

lindon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
co do tricepsa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2016, 18:39 »
dzieki Wilburr

własnie francuza od tygodnia jadę z tym ze sztangielka musze przejsc chyba na sztange, a i na wyciągu brykam od tygodnia bo właśni tydxzien temu sie zapisałem na siłkę a wczesniej ponad miesiąc trico robiłem w domciu na łóżku w oparciu prostowanie ramion do tylu no i mi g3owka d3uga uros3a A podoba mi sie ten rusyneczek
Zna ktoś może stronke z rysunkami bad1 zdjeciami cwiczen oraz ich opisami, jakie cwiczenie dokładnie na jakie mięśnie itd? tak zeby było to widoczne. Bardzo bym prosił

Tags: