Autor Wątek: Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?  (Przeczytany 2587 razy)

tjukk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:40 »
Czeoa wszystkim. Jestem nowy na tym forum ale podoba mi sie ono bardzo :D
Mam do Was pytanie. Musze po prostu MUSZE do końca września super wyglądaa, nie chodzi tu o nabranie kilogramow, chodzi mi przede wszystkim o efekt wizualny, czyli o tjukky. ( Trenuje już od miesiąca, czyli zakwasów nie bede miał )
Zacz13em trenować bo miałem wyglądaa super na 12 Grudnia, ale wczoraj dowiedziałem sie że mam wyglądaa super już na poczatku PaYdziernika, jest to dla mnie bardzo ważne. Nie wiem co robia, czy ioa teraz na maxa, czy trenować z dużymi ciężarami , czy z malymi tylko dużo godzin dziennie ?? Nie wiem jak trenować.
POMO—CIE !!

ford__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:43 »
po 1 post w złym dziale napisałeo
po 2 nie osi1gniesz super sylwetki w miesiąc ... kulturystyka to sport który wymaga czasu tu sie latami zdobywa sylwetkę a nie miesiącami ze o roznych wyrzeczeniach nie wspomne... wiec odrazu ci mowie ze nie osiągniesz swojego celu to jest nierealne jedyne co morzesz zrobią to krate na brzuchu (i to o ile nie masz za dużo tluszczu) ćwicz i nabieraj masy wraz ze starzem przyjdzie super sylwetka...

Oscarr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:46 »
( Trenuje już od miesiąca, czyli zakwasów nie bede miał    

A to niby czemu? :lol:
Ja ćwiczę juz blizko 1,5 roku i przy dobrym wysiłku fizycznym wci1? doskfieraja mi zakwasy.

xXxemitodxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:50 »
pierwsze efekty są popu3 roku ale to zalerzy od twojego metanabolizmu moim zdaniem jedz durzo odrzywek białkowych le 100% kreatynę i efekty bedom ale zapomnij o piciu jerzeli chcesz sie podobaa dziewczynom to nie tak szypko poczwicz 1,5 roku a zobaczysz bedom sie olinia in wesz na twój wygląd tylko to trzeba czasu

Beaurepa__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:52 »
ten temat można już skasowac, bo wszystkie odpowiedzi pad3y już tu http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1287 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1287

kicilasa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:53 »
to jest sport dla cierpliwych, jeśli taki nie jesteś to lepiej sobie odpuść

Rosaura1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2016, 20:57 »
Mam do ciebie pytanie tjukk.
Awiczysz dla kogoś czy dla siebie bo jak dla kogoś to sobie odpusc.
Co to znaczy musze dobrze wyglądać do końca wrzesnia.
Chcesz wyrwać jakas dziewczynę czy kogoś sprac?

Beaurepa__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2016, 21:01 »
Mam do ciebie pytanie tjukk. Awiczysz dla kogoś czy dla siebie bo jak dla kogoś to sobie odpusc. Co to znaczy musze dobrze wyglądać do końca wrzesnia. Chcesz wyrwać jakas dziewczynę czy kogoś sprac?

tjukk ani nie chce wyrwaa laski ani kogoo spraa tylko bedzie gra3 w reklamie...poczytalibyocie link który podałem i wszystko byłoby jasne..w tamtym linku wszystko sie wyjaoni3o i pad3y już chyba wszystkie odpowiedzi :lol:

Rolland1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co robia zeby po 1 miesiacu widac bylo spory efekt ?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2016, 10:05 »
tjukk..tylko w fali rozpaczy nie sięgaj po teocia lub metę bo nie warto!

Tags: