Autor Wątek: Nie chce masy !! Czy nie przeginam ???  (Przeczytany 2708 razy)

BOCIANEGRO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Nie chce masy !! Czy nie przeginam ???
« dnia: Luty 02, 2016, 10:06 »
Witam.
Mam pytanie do zawodowcow.
 Przy wzroscie 175 cm mam wage..95kg.
Wczesniej mialem 11 kg.
Teraz ostro wziolem sie za siebie.
Codziennie praktycznie silownia z tym ze zasadniczo walacze z mięśniem piwnym wiec cwiczenia na ławeczce po 8 gibow w 4 serjach + w zwisie podnoszenie obu nóg wyprostowanych do wysokości klaty tak około 3 seri po 3 gibow.
Do tego codziennie A6W ( Aerobiczna 6 Weidera). obrosłem w tluszcz i teraz zalezy mi na tym zeby sie pozbyć i zeby zrobić rzezbe.
Problem polega na tym ze nigdy tak naprawdę nie uprawiałem kulturystyki i jestem zielony.
Wiem ze przy zbyt dużej intensywności cwiczen mozna doprowadzić do utraty nie tylko tluszczu ale i masy mięśniowej czego bym nie chcial.
Czy nie powinienem kupić jakiś odrzywek zeby mięśnie sie nie wykonczyly? I czy nie pzreginam z tym treningiem.
Do tego jeszcze mecze inne mięśnie np: klata,motyl,biceps,triceps.
Do tego basen.
I tak naprawdę codzinnie jestem wykonczony.Pzrerwy robie na sobote niedziele i srode.Co do diety to staram sie nie szamać po 18-stej i probuje wprowadzić systematyczność w jedzeniu.
A wcinam: ryz,piersi kuraka(teraz dopiero gotowane) ,twarog, owoce, kefiry,jogurty.
zadko kiedy coś z chleba.(raczej unikam jak ognia).Nigdy nie brałem sterów ani innych odrzywek wiec nie znam sie na tym.
Nie wiem co moze mi pomoc w treningu na rzeźbę a co zaszkodzi.
I czy wogole robie dobrze atakując tak mocno tylko piwny miesien a inne traktuje ulgowo?Cwicze tak juz od około 2 miesiecy.Ale A6W zaczolem dopiero od tygodnia i dlateo widząc co sie dzieje zaniepokoiłem sie czy nie pzreginam.
Teraz chce dołożyć jeszcze sobie ciężarki na nogi do zwisu + zwiększyć giby na ławeczce do 1 albo podnieść ławkę do wiekszego pionu,albo obciążyć barki ciezarkami.
Sam nie wiem co lepsze.
postanowiłem zero tluszczu do wakacji i rzezba konkrecik.
Hmm w tym tempie to bedzie zero tluszczu na wiosne... Ale tez i zero mięśnia moze sie okazać Wiec prosze o opinie porade.
Pozdrawiam.A dodatm tylko ze w bicepsie mam 4 cm w klacie 120.. chodzi o to ze coś tam sobie ćwiczyłem kiesdys ale nigdy na powznie , systematycznie, wiec dlatego takie mizerne efekty. //:-( :-( Pozdrawiam

QSolar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Nie chce masy !! Czy nie przeginam ???
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2016, 11:19 »
odżywki hmm.. jak masz kasę kup sobie białko WPI ( naprawdę bardzo drogie jest ) ale ni musisz wcale tego robić wystarczy, że będziesz dobrze jadł. Co to tego, że boisz się jak będziesz wyglądał po całkowitej utracie tłuszczu to na twoim miejscu probowałbym stracić cały fat a wtedy przyjrzeć się swojej sylwetce i pomyśleć czy wyglądam źle czy nie.
Jeśli tak to zabrać się za robienie masy na siłowniJeśli chodzi o przeginanie z brzuchem to powiem, że możesz go katować ile wlezie ( oczywiście jakieś przerwy muszą być więc rob te brzuszki na ławce prócz śr, sob, ndz ale A6W musisz wykonywać systematycznie bez dnia odpoczynku ) inne partie raz, plany na dobry trening możesz znaleźć na naszym forum

BOCIANEGRO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Nie chce masy !! Czy nie przeginam ???
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2016, 12:26 »
Dzieki.
To brzunio bede katował na maxa //:-D :-D /. Boje sie tylko czy nie spale masy mięśniowej przy duzyej intensywności cwiczen.
Z kasa to bywa roznie ale raczej na systematyczne kupowanie drogich odrzywek sie raczej nie zanosi //:-( :-( /

IjachoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Nie chce masy !! Czy nie przeginam ???
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2016, 14:29 »
dużo biegaj powt od 18-12przerwy nie dłuższe niz minuta !aeroby i 6w i dieta redukcyjna zapraszamy do dzialu dieta !!

Tags: