Autor Wątek: przrost  (Przeczytany 4571 razy)

breeden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
przrost
« dnia: Maj 29, 2016, 10:01 »
Ile maxymalnie cm w lapie mozna osiągnąć cwcziac z dobrymi odzywkami i bez koksow ??

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2016, 10:03 »
tego sie nie da określić tak dokladnie... jednemu moze przybyc 2 cm innemu 3 a znowu jeszzce innemu nic nie podskoczy w lapie... to jeszce zalezy jakie cwiczenia wykonujesz...

ZVerona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2016, 10:04 »
Ciezko powiedzieć , ale są tu tacy ludzie jak Lee którzy jada całkowicie czysto i są naprade WIELCY niewypada mi tu pisać bez jego zgody ile ma w lapie ale uwiez ze naprade dużo 8)

Beamann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przrost
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2016, 10:04 »
mu chodziło do ilu mzna dojsc maxymlanie w lapie hmm ponoć są ludzie co i 5 osiągają zaleziy od genów choć w te 5 za bardzo nie kce mi sie wierzyc (nie widzialem) ale 47 jak najbardziej(widzialem)

DOODS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przrost
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2016, 10:12 »
A ja powiem tak dużo a nawet bardzo !!!!!!!
Jak zaczynałem mialem 27 cm teraz mam 34 cm i po raz pierwszy wziolem odzywke miesiąc temu
ćwiczę rok z tego 3 miechy na serio !!!
Wiec mysle ze wolno osiągnąć dużo 8)

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2016, 10:17 »
Powiem tak: na silownie chodze od niedawna ale wczesniej dużo trenowałem w domu bez zadnych odzywek.
mialem do tego tylko dwa hantelki i powiem ci ze jestem zadowolony z mojej lapy:D 36 cm

ZVerona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2016, 10:19 »
Jak juz sie chwalicie to Ok ja mialem 29 teraz mam 36 ćwiczę jakieś 6mc na serio.
 8)

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2016, 10:30 »
nie chwalimy sie :D :D ......... no moze troche . hehehhe

osiedleeuropPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przrost
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2016, 10:35 »
Beny zdecyduj sie albo ćwiczysz rok albo 3 miechy .. dla mnie to jest slaba wymowka ...

AquaiCow

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2016, 10:36 »
tego sie nie da określić tak dokladnie... jednemu moze przybyc 2 cm innemu 3 a znowu jeszzce innemu nic nie podskoczy w lapie... to jeszce zalezy jakie cwiczenia wykonujesz...

Jak nie podskoczy ?? zawsze podskoczy nie ma innej opcji
Bedzie ćwiczył systematycznie to powieksza sie jego wymiary

robank1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
przrost
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2016, 10:51 »
tego nie mozna bezpośrednio kreslic... najwazniejsza jest dieta i trening - systematyczny trening
Z czasem wszystkie obwody beda sie powiększać < nie mowie o ksztaltach> oczywiście mozna wykonywać trening nastaćwiony na dana partie ale jest to tylko okresowe i raczej należy unikać przetrenowan jednej parti. . również to zalezy od genetyki, ja ma tendencje ze nie wem jak bym cw nogi lekko czy mocno to zawsze one najbardziej mi rosna i mam najwieksze przyrosty. z Lapa jest roznie na poczatku możesz zauważyć 0.5-1 cm na miescia potem bedzie coraz ciezej gdyż zwieksza sie zapotrzebowanie na bialko itd...wiec musisz bardzoej pracować i ciezej.

DOODS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przrost
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2016, 10:56 »
osiedleeuropPol - przez pierwszy rok ćwiczyłem w domu !!!!!!!!
Mialem sztangę 25 kg i dwa ciężarki po 5 kg i jeden 8 kg
A od 3 miechow stocuje odpowiednia dietę i trening i ćwiczę u kumpla na siłce a tak jest dużo wiecej sprzętu .
Mam nadzieje ze mnie zrozumiałeś co mialem na mysli!!!!!!
Pozdro for all

osiedleeuropPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przrost
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2016, 11:01 »
o kuuuuuuu...a to znaczy ze ja w takim razie nie mam 9 miesięcy stażu tylko z jakieś 5 :lol: niebede sie kłócić . looos

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2016, 11:07 »
jacento co ty odemnie chcesz? najeżdżasz na mnie w każdym poscie... napisałem na końcu ze to zalezy od tego jakie cwiczenia wykonuje... jak bedzie trenował nieodpowiednie i bardzo chaotycznie to nic mu to nie da.. conan dobrze napisał ze to zalezy od genetyki... ja mam kumpla który chodzi na silownie juz chyba z 3 miesiące i prawie nic mu nie przybylo w lapie

Kuras-LBP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
przrost
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2016, 11:11 »
chłopaki wyluzujcie...na forum sie pomaga ludziom a nie najezdza na siebie...wylooooozujcie troche.
a wracając do tematu, ćwiczę prawie 8 miesięcy i uroslo 4 cm

Tags: