Kulturystyka i Fitness > Trening

Jak pobudzic bicepsa do rozwoju ?

<< < (2/3) > >>

dariokenddrLaw:
zmiana treningu, przerwa treningu, zakup suplementu, zmiana diety!!!
najważniejsze są te dwa pierwsze zacznij od tego

Shauna:
Z suplementów korzystam od dawna. Lecz nie miałem ?adnej przerwy i rzeczywiście długo już nie zmnienia3em zestawu ćwiczen. I może ostatnio zbyt często trenuje na bicepsa. Bo co drugi dzien.

3-4 x 8 hantle
3-4 x 8 gryf 3amany
3-4 x 8 na modlitewniku (gryf 3amany)

od 3 do 4 serii w zale?nooci od dniasize 1Wyslany Pon Sie 30, 2004 10:14 am:Moze sie przetrenowuje daje za mało czasu na regeneracje jeśli tak to czy ktoś mogł by mi napisać jakiś dobry plan. Bo najlepiej wchodzą mi barki motyl i ostatnio klatka a 3apa stoi.

Jan1ne:
biceps co drugi dzien ? katastrofa
myśle że raz w tygodniu starczy można nawet dwa razy ale tylko pewien okres czasu dla zmiany i z ro?n1 intensywnooci1.
proponuje
I tydzień
uginanie z sztangielkami 3x12
uginanie na modlitewniku 3x12
uginanie na wyciągu 3x12
II tydzień
uginanie z sztangą 3x6-8
uginanie z sztangielkami 3x6-8
uginanie na modlitewniku 3x6-8
tak na zmianę przez 6 tygodni przy czym gdy robisz 12 powt. ciężar taki abyo mogł zrobią jeszcze 1-2 powt. których już nie robisz gdy robisz 6-8 powt. ciężar na maksa nie zapominając jednak o prawidłowym wykonywaniu powt.

AKUDU:
jeżeli robileo co drugi dzien to zrob sobie tydzień przerwy żeby biceps odpocz13 (tak jak to pisali wcześniej inni) i dopiero potem we? sie za trening który podał Ci Jan1ne

Colin_Wi:
aha jeśli robisz 2x na tydzień to na każdej sesii wystarczy tylko 6 serii na biceps czyli 2 cwiczenia a jak raz w tyg...to roco ci napisał ciekawy planik...moze również dołożyć zamiennie *uginanie ramion ze sztnga lamana nachwytem tez dobre cwiczenie choć zapomniane.......

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej