Autor Wątek: Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia  (Przeczytany 3290 razy)

lachoszczakkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« dnia: Styczeń 20, 2016, 17:48 »
Jak w temacie, oczywiście stosuje tez dietę 5 posilkowa i trening na masePo dwóch tygodniach trwania kuracji nie stwierdzam zadnuch oszalamiajacych efektow :/jak na razie 3kg na masieBiore :-Kre-alkalyn 1,5g przed i 1,5 g po trningu a w dni nie treningowe od razu 3g -Gainbolica byla jedna paczka zjadłem juz w szkole po 100g-Ostrowia 60g dzienniekuracja nie stety zbiegla sie z jakimś lekkim przeziembieniem czy coś i od tygodnia czaly czas troche boli mnie gardło i nie czuje sie w pelni zdrowy : ale nie mam sumienia przerwać co o tym sadzicie ?

Dynonohhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2016, 18:22 »
mi dobrego kopa dają witaminynie wiem na co narzekaszł kg na masie to sporo

lachoszczakkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2016, 22:27 »
moze rzeczywiście nie ma co do końca jeszcze pol kuracji //:-D :-D ale polecający mi kre-alkalyn kupmel był zachwycony swoim przyrostem sily po zastosowaniu a ja na razie nie zaobserwowałem zbyt duzego, cóż moze lepij zadziałał by kra inniej firmy , na każdego dziala co innego

xXxujasdwsxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2016, 22:32 »
uważasz ze 3kg w 2 tygodnie to nic?....czlowku 3 tygodnie byłem na mono z systemem transportujący i ostrowi i nic nie przybralem....pozatym bierz kretke odrazu po treningu ciekaw jestem co z tych 3kg stanowi miesien

lachoszczakkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2016, 10:28 »
czyli sugerujesz ze co moze to byc? kosci robią sie grubsze? bo tluszcz napewno nie, jestem budowy ektomorficznej

tjukk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2016, 10:56 »
każdy kg mięśnia to sukces na cyklu : Masz sie fajnie jeśli z natury jesteś chudy, ja mam gorzej bo, zeby nabierać masy musze także uważać na oponę /

lachoszczakkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2016, 12:40 »
na poczatku myślałem ze to przekleństwo (wazylem 54kg) ale teraz patrzac na znajomych endomorfików zacznam to doceniać zawodowcem pewnie nie bede ale i tak mozna osiągnąć fajny efekt //:-D :-D /

Dynonohhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2016, 13:06 »
sadze ze lepiej miec tendencje do tycia niz byc chuderlakiemmam sąsiada który był zawsze chudy, wpieprzał jak szalony, ćwiczył i mial figure jak apollo przestał ćwiczyć i wszystko z niego spadlonatomiast grubszy musi sie tylko z zarciem ograniczycja po 3 dniach brania mono "tyje" 3kgi waga mi skacze albo kg do gory, albo w dolpozatym tez ciezko stwierdzić golym okiem czy to tluszcz, czy miesniedlatego najlepiej sie mierzyc cm i uważnie patrzeć na wage i postępy

Chester1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2016, 13:07 »
'' ''!wpieprzal jak szalony jakieś aluzje ???

adoowa1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2016, 13:12 »
szalony trzeba go zate aluzje postawić przed sadem forumowym //laugh.gif :lol: laugh.gif /

lachoszczakkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2016, 13:45 »
'mial figure jak apollo" podoba mi sieten tekst " /fakt masa spada szybko ektomorfom

lachoszczakkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:17 »
NO NIE!!! rozchorwalem sie boli mnie gardło mam katar i jestm osłabiony :tez zauważyliście taka prawidłowość ze jak juz jest wszystko zajebiscie-pieknie i masa idzie itp.
dzieje sie coś co cofa was w rozwoju o pare miesiecy?!CO MAM zrobić W TEJ SYTUACJI PRZERWAc? MAM ZAMIAR wznowić TRENINGI ZA 4 DNI ehhhh... //mad.gif :angry: mad.gif //mad.gif :angry: mad.gif //mad.gif :angry: mad.gif //mad.gif :angry: mad.gif //mad.gif :angry: mad.gif //mad.gif :angry: mad.gif /

tjukk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2016, 14:39 »
przerwij cykl na 4dni i jedz dalej od poniedzialku czy wtorku

Tags: