Kulturystyka i Fitness > Trening

OSTRZEZENIE!

<< < (3/4) > >>

IgalsoaaI:
ja tak samo od 5 lat mam problemy z kolanami i byłem u wilu tak zwanych specjalistów którzy zawsze mówią ze poprzedni lekaz spiprzyl sprawę a oni nas wylecza i tak nigdy dokonca żaden niewiedzial co robić a ja do teraz po operacji kolana mam takie problemy ze ......lepiej dac sobie spokoj

ZFrederic:
tzn ze nie bede juz mógł grac w pilke? qrwa u mnie pilka jest wazniejsza od silowni, a tu piszecie mi ze nie wylecze tego urazu do konca..... kolega pisał ze mial operacje, ale ja chyba nie jestem w takim stadium zaawansowanym, moze po tych zastrzykach wszystko wróci do normy? //:-( :-( //:-( :-( /

IgalsoaaI:
ja po rozwaleniu nogi trafiłem odrazu do szpitala i byłem krojony ale zato mój brat mial kontuzje kolana(tez piłkarz tak jak i ja)i dopiero lekaz zdecydował sie na operacje po 6 miesiącach a w szpitalu mi spieprzono operacje i za kolejne 3 miesiące pojechał do specjalisty co tylko kolanami sie zajmuje i mu to zoprowal,ale ani ja ani on niewrocilismy do pilki nożnej bo dalsze obciążanie nogi groziło by nawet amputacja

kasik__:
jakiś czas temu tezbolalo mnie kolano przy przysiadzie ale samo przeszlo a poza tym zawsze robie rozgrzewkeostatnio czuje nawet teraz lekkie acz troche uciążliwe palenie w lewej lopatce :/

Lusok86:
Ja tam z nogami jadę na suwnicy ponad 150-250kg i dzisiaj jak robiłem ostatnia serie i nie moglem wypchnąć w gore to mi cala kariera przed oczyma przeszla to by mnie zgniotło przeciez A co do kolana mój kumpel sobie coś zrobiłem to 2tyg w szpitalu, 2 razy krojony i juz sobie nigdy nie pobiega ale on to zawsze przed kompem wiec jemu to odpowiada

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej