Kulturystyka i Fitness > Trening

OSTRZEZENIE!

<< < (2/4) > >>

daniel__:
Zastrzyki beda prawdopodobnie z boku pod rzepke i nie bola wiec sie nie martw //:-D :-D /

Kathrin1987:
ja mam tak jakby podobny problem tylko ze jak ja robie zwykly przysiad nawet bez sztangi strzelają mi kolana byłem z tym u lekarza to srwierdzil ze mam krzywa miednice //mellow.gif :mellow: mellow.gif , a kiedy robie przysiad to z wielka trudnością sie podnosze //:-( :-( ale ide do innego lekarza moze tamten sie mylił

ZFrederic:
właśnie troche mam cykora przed tymi strzalami, bo nie wiem czy bedzie bolało //:-( :-( Mam nadzieje ze nie bede mial jakiś powikłań w przyszlosci, moze ktoś wie czy zapalenie rzepki to powazna sprawa czy lekki uraz który jest w 100% do wyleczeniaż choć sam fakt ze bede mial zastrzyki to chyba świadczy o tym ze to nie przelewki :/

IgalsoaaI:
zapalenie rzepki to powazna sprawa i tego dokonca nigdy niewyleczysz a jedynie zaleczysz

Arnoldo_GJH:
111104:date czw, 15 mar 2007 - 23:55:name IgalsoaaI) ''(IgalsoaaI @ czw, 15 mar 2007 - 23:55) snapback111104/snapback ''!zapalenie rzepki to powazna sprawa i tego dokonca nigdy niewyleczysz a jedynie zaleczyszNiestety musze sie zgodzic.
Tez mam problemy z rzepka, juz od ładnych pieciu lat.
byłem juz u wielu lekarzy, każdy mówi co innego.
Jak juz znalazłem w miarę takiego co mi troche pomógł to... wyjechał leczyc za granice i tyle go widziałem //mad.gif :angry: mad.gif wracając do tematu to bez dobrego lekarza sportowego sie nie obejdzie, ale rzepke juz prawdopodobnie podobnie jak ja zawsze będziesz odczuwał //:-( :-( możesz ja tylko dobrze zaleczyć //:-( :-( /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej