Kulturystyka i Fitness > Dieta i Zdrowe Odżywianie

czy diete stosuje sie caly rok ?????

(1/3) > >>

Kirby_:
Witam !!!
Mam do was pytanie ?? Czy trzeba przez caly rok stosować jakas dietę zeby miecprzyrosty ? czy mozna orzywiac sie normalnie i tez beda przyrosty masy ??

Boyce1997:
Przyrosty beda jak nie będziesz miec u3ozonej diety, ale beda również jak będziesz miec u3ozona diete.Tylko wiadomo ze jak będziesz miec dietę to przyrosty bede lepsze, niz przy zwyk3ym jedzeniu.

Landreneee:
Dieta zależy również od treningu jaki wykonujesz.

Silvia__:
Kirby_ napisał
Mam do was pytanie ?? Czy trzeba przez caly rok stosować jakas dietę zeby miecprzyrosty ? czy mozna orzywiac sie normalnie i tez beda przyrosty masy ??

Wiadomo, że jak masz dobrze u3o?on1 i zbilansowan1 dietę to możesz liczya na lepsze przyrosty niż jak bys takiej diety nią miał!
Ale niestety polskie realia są takie, że b1dzmy szczerzy nie wszystkich nas stać na taką dietę jak1 by sie chciało wprowadzia w życie(taką przy jakiej przyrosty beda jak najwieksze)wiec trzeba wsuwaa co sie ma i co sie da, bo lepsze to niż nic.
Pytasz czy trzeba stosowaa dietę caly rok?Co? jeżeli masz na tyle silnej woli to nikt Ci tego nie zabroni i tylko pogratulowaa :D :!: Ale jeżeli pozwolisz sobie na jakieś odstępstwa chociażby na czas wakacji to sie nic nie stanie-jak tak robie i jakoś nie mogę narzekaa. A poza tym organizmowi dasz troche wytchnienia. Pozdro i powodzenia :D

Landreneee:
Zawsze powtarzam; Nie trudno jest u3o?ya sobie diete. Trudniej jest ją przestrzegaa .

Dlatego, jeśli ktoś jedzie na diecie caly rok, nie zmieniając jej, to gratuluje silnej woli i wytrwa3ooci.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej