Kulturystyka i Fitness > Dieta i Zdrowe Odżywianie

Dieta do Oceny!

(1/4) > >>

zrywonet__:
Dieta do Oceny!! Proszę o pomoc i ewentualne poprawki!Godzina 7.3 ( śniadanie )- Mleko 2% tłuszczu 500g- Płatki Owsiane 200gGodzina 12.35 ( posiłek szkolny )- 3 jaja kurze całe 210gGodzina 16. ( obiad )- Mięso z piersi kurczaka bez skory 300g- Ryż Biały 100g- Surowka z marchwi 300gGodzina 17. ( trening )Godzina 18.3 ( posiłek po treningowy )- 3 banany 200g- Jogurt Jogobella 500gGodzina 21. ( ostatni posiłek )- Ser twarogowy chudy 200gŁącznie :- 197g białka- 68g tłuszczy- 370g węglowodanow- 2901 kcalDostarczona ilość na KG masy Ciała- Białko 2,4g- Tłuszcze 0,8g- Węglowodany 4,5g- 35,4 kcal

DJABOLICA:
za mało posilkowsniadanie o 7 później o 1 i o 13 i o 16 obiadrano dobrze lecz nie wiem czy zjesz tyle tej owsianki chyba ze lubiszw szkole 2 posilki i nie same jajka, tak nawiasem z jajkami w szkole troche nie wypada bo smierdza z daleka, sam wiem po sobie ale mi to zwisado szkoly wez 4 jajka 2 bialka jajek jakieś 2 grahamki z wazywami i grubo pokladzona chuda szynka jakiś twarożek wiejsci, owocna obiad 300g mięsa to coś kolo 60g bialka tylko z miesa, nie oplaca sie pakowac wiecej niz 40g bialka w posilkupozniej trening po treningu odrazu te 3 banany, ja bym zainwestował w carbo mniej roboty i taniej wyjdzie i lepsze w smakupo 30-40minutach po treningu jakieś bialko z weglami o niskim igi przed snem twarozekedit@ jedz mniej a częściej

xXxzakfotwexXx:
powiedz jeszcze na co ta dieta jest moze //:-D :-D /

zrywonet__:
Na mase... Na dzien potrzebuje ..
BIALKO   g   164   2, TLUSZCZE   g   106,6   1,3   węglowodany   g   312   3,8

xXxzakfotwexXx:
tluszcze dodaj jak nie masz tendencji do zalewania sie, możesz twaróg półtłusty jeść bo chudy nie rozni sie smakiem zbytnio od opakowania /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej