Kulturystyka i Fitness > Dieta i Zdrowe Odżywianie

DIETA + TRENING DLA ENDOMORFIKA !!!!!!

(1/4) > >>

IkrystophI:
Witam.A wiec jestem endomorfikiem i zwracam sie do was z prosba o napisanie dlamnie diety i treningu właśnie dla endomorfika !! dietę rozpocznę od ferii i chciałbym zeby w diecie byla przerwa na 2 godziny treningu

Wzrost:172
Waga:68
staż na siłowni 1 miech
Bic :35
to chyba wystarczy do rozpisania diety i treningu !!!

Prosze zeby ten trenig rozpisała doswiadczona osoba .Z Gory DZIEKUJE I POZDRAWIAM !!!

BOCZEK:
standard, ktry pasuje dal ludzi 65-80kg

I. sniadanie
- omlet - 6 bialek 3 zoltka szklanka platkow owsiianych zalana mlekiem z dodatkiem 2 łyżek stołowych oliwy z oliwek. wylewasz na patelnie teflonowa i mas zpyszny palcek
 
II. sniadanie nr.2
- paczka ryżu 100g
- 150g bialego sera
- tarte słodkie jabłko
- cynamon (ewentualnie cukier waniliowy)
- 2 łyżki oliwy z oliwek ewentulnie w szkole mozna wypic gainera

III. przed treningiem
- paczka ryżu 100g
- 150g piersi
- wazywa
- 2 łyżki oliwy z oliwek

IV. zaraz po treningu
- 2 banany

V. po potreningowym prysznicu
-posilek taki jak III

VI. salatka
- puszka tuńczyka
- pol torebki ryżu
- kukurydza
- rodzynki
- 2 łyżki oliwy z oliwek

VII. pol godziny przed snem
- 30g odzywki białkowej
- 2 łyżki oliwy z oliwek

IkrystophI:
Ok dzieki za dietę a ta dieta to jest na masę czy na zezbe ?? i czy endomorifk nie przytyje za badzor po niej ? ?.Jakie odstępny miedzy posilkami maja byc zachowane ??Ta dietę mam stosować codziennie ?? 7 dni w tygodniu ?? a 30g odzywki białkowej jakiej najlpiej i ile kosztuje ??
godziny sobie mam sam ustalić z jakimi odstępami czasowymy ?? to chyba tyle dzieki za dietę POZDRO.

BOCZEK:
dietę stosujemy 7 dni w tygodniu, oczywiście w dni beztreningowe możesz zjeść kotleta/schab/karkowke/spaghetti... dieta na mase.
odstępu 2.5-3 godziny.
odzywka najlepiej mieszanka albuminy z kazeina, np trec night... poszukaj na megapower.pl

IkrystophI:
a co do 30g odzywki białkowej mogę to czymś zastąpić ?? i czy to moze byc np serwatka bialkowa o to chodzi ??.Ale dzieki badzo mi pomogłeś WIELKI THX FOR YOU ::D:D

A trening mial bys jakiś dlamnie ?? :D:D??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej