Autor Wątek: Co najpierw  (Przeczytany 2694 razy)

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co najpierw
« dnia: Lipiec 24, 2016, 13:00 »
co mam wziasc najpierw po treningu odzywke bialkowo-weglowodanowa czy kreatyne.
Cztalem tu na forum ze najlepiej wziasc odzywke rano zeby zatrzymać zabujczy katabolizm potem biorę przed treningiem 1godz.
i po treningu mam dylemat najperw odzywa czy kreatyna i biorę raz tak raz tak w odstępie tak 30-6 min.
Ale co najpierw doradźcie jak juz był podobny post to wybaczcie ale nie moglem znalesc jak był to wystarczy link

natalia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Co najpierw
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2016, 13:14 »
Ja mogę ci powiedzieć jak mialem odzywke bial-wegl...... to brałem 50g przed treningiem 1h i ok 20min po treningu 100g najlepiej sie zaopatrzeć w aminokwasy lub HMb jak katabolizm jest aktywny

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co najpierw
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2016, 13:37 »
kisiel a co z kreatyna jak odzywke 20min treningu po to kreatke ile po treningu?? dodam ze odrzywke pije z mlekiem a ponoć gdzieś pisali ze kreaty nie mozna z mlekiem??

natalia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Co najpierw
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2016, 14:02 »
ja niegdy nie mieszam z mlekiem ja biorę krete od razu po treningu uzupełniam wegle proste i 20-4 min biorę bialko + wegle zlozone radze lepiej na wodzie pic odzywke

Cuper85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co najpierw
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2016, 14:08 »
IIrvinI ja lacze kreatynę i z węglowodanami i z bailkiem(carbo+wpc+kreatyna) i wszytko gra..
gdzieś nawet czytałem ze bialko i wegle w odpowiednich proporcjach dają taki sam efekt jeśli chodzi o przyswojeniei kreatyny jak samne wegle(to byla wypowiedz na podstawie jakichś badan ale nie ejstem w stanie powiedzieć gdzie to czytałem )

Cuper85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co najpierw
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2016, 14:21 »
a właśnie ktoś wie dalczego mleko nie teges z kretaż czy chodzi o to ze zawiera tluszcz moze?

IIrvinI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co najpierw
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2016, 14:38 »
Kisiel ale z woda to jak piłem to mało co bym sie nie porzygał taka niedobra i to mialem 2 smaki czekolada i truskawka po prostu mi nie wchodzi z woda.
Wiec mówisz ze bezpośrednio po treningu kreatke a potem z 20-4 min odrzywke??

Cuper85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co najpierw
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2016, 19:26 »
Nowsze badania wskazuja, ze mozna przyjmować kreatynę z bialkiem z takimi samymi skutkiem.
udowadniają one, ze przyjmowanie 5 gram kreatyny z 5 gramami bialka 47 gramami węglowodanów dało takie same wyniki, jak przyjmowanie 5 gram z 96 gramami węglowodanów

Tags: