Autor Wątek: trening!  (Przeczytany 2054 razy)

frugo_W

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
trening!
« dnia: Wrzesień 23, 2016, 09:48 »
Witam!
poczytałem troche forum, poprzeglądałem i pisze.
mam 18 lat, 67 kg wagi i 18 wzrostu. chciałbym zacząć treningi na siłowni jakoś 2-3 razy w tygodniu i wyrzeźbić klatke, plecy i rece. ogólnie przeszukując forum na trening masę i rzeźbę nie znalazłem nic dla siebie, pozatym linki do głównych tematów mi nie działają : (blad 404). Poprosze o jakieś wskazówki dotyczące jak i co trenowac, i jakich (jezeli wogole) suplementów zuzywac.
Pozdrawiam, animal.

Brault-Osley

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
trening!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2016, 09:53 »
jak to nic dla siebie nieznalazles tam jest tego pelno...musi byc i coś dla ciebie...ja np tylko podpatrzyłem na te plany a tak to sam własny ułożyłem ,i narazie jestem z niego zadowolony :D :D

piotr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
trening!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2016, 10:03 »
jak szukasz palnu na masę i rzexbe w jednym to tutaj tego nie znajdziesz
zdecyduj sie !

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
trening!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2016, 10:17 »
nie obraz sie ale przy wzroscie 180, ważąc 67 jesteś chudy , wysoki ale chudy wiec zeby zbudować fajne ręce klatę plecy musisz masować ,zeby miec to z czego wyrzeźbić ,bo z samego mięsa obrosnietego na kosci nie zaimponujesz nawet sobie ,po drugie piszesz ze chcesz zacząć trenować ,czyli rozumiem ze wogule nie miales styczności z hantlami ,jesli sie nie mylę zanim uderzysz w trening masowy konkretny musisz zacząć od ogólnorozwojowego ,przyklady masz tu
 ,po miesiącu ,poltora takiego ruszenia miesni ,mozesz pomyśleć o jakimś treningu dla poczatkujacych

Tags: