Autor Wątek: CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???  (Przeczytany 3746 razy)

IHayhI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???
« dnia: Wrzesień 26, 2015, 03:25 »
Witam wszystkich!
choć zadko tu bywam z braku czasu to mam jednak nadzieje, ze ktoś mi pomoze. Suplementy kupuje w jednym tylko sklepie. Mam zaufanie do tego goscia, nie wciska mi kitu, pyta o wiek, wage i efekty jakie chce uzyskać (nie tak jak w opisie na innym forum, ze wciskają to na czym najwiecej zarabiaja). Ostatnio jak byłem na zakupach polecił mi Animal Pak. Prawie mnie przekonal, ale ze względu na fakt, iz to tanie nie jest prosze o opinie. Czy ktoś z was to stosowal??? Jakie mieliscie odczucia, jakie efekty, czy np. pomógł wam przełamać stagnacje itd. Bardzo prosze o opinie bo nie lubie pieniędzy w błoto wywalac!!!

maniekndm_Nick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2015, 11:29 »
właśnie cena jest sroga, slysze dobre opinie nt tego suplementu, dobrze łączyć z kreatyna

xXxWenzelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2015, 13:38 »
Nie wiem czy ktokolwiek ze zwykłych ludzi skusi sie na Animala, bo za ta cenę mozna dostać dobre bialeczko i konkretny stack/jablczan kreatyny, który to zestaw da raczej napewno lepsze efekty.
Chyba ze nazywasz sie Marijo Wtedy możesz

michel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2015, 14:28 »
no ale jaka cena i jakie efekty! warto kupować :| no i czy ma jakieś zastrzezenia bo na stronie animalpaka widziałem wzmiankę typu: masz slabe serducho to sie nie chwytaj za to??

IHayhI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2015, 15:49 »
DZIEKI ZA OPINIE!
Jedna mala aktualizacja. Dobre bialko ja juz mam i na jeszcze troche mi starczy (dkladnie 4 rozne preparaty białkowe OLIMPU w tym serwatka i pro cas) chce to jako uzupelnienie. jeśli faktyczne jest dobre to chce sprobowac. Ale wpierw chce usłyszeć opinie kogoś kto to bral, na stronę producenta sam mogę wejsc!!! A co do chasla o slabym sercu to wydaje mi sie, ze jak ktoś ma slabe serducho to nie powinien sie brac za kulturystykę co nie wiec to ignoruje. Czekam na dalsze wypowiedzi osob, które stosowały ten komplex.

maniekndm_Nick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
CZY KTOS STOSOWAL UNIVERSAL ANIMAL PAK??? JAKIE WRAZENIA???
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2015, 22:03 »
idź na forum producenta, tam masz full relacje o tym suplu

Tags: